Escada

Ár:   15 000 Ft és 21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Ár:   15 000 Ft és 21 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: keserű narancs, licsi, körte

Szívjegyek: rózsa, narancsvirág, borostyán

Alapjegyek: ambroxan, pézsma, vanília

Escada Celebrate Life EDP fújós eladó
Ár: 1700 Ft / 3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Sziporka88

2021. február 20.

A Notinoról rendeltem fél áron úgy hogy nem ismertem az illatot, de gondoltam legfeljebb elajándékozom.
Az illata nem rossz, de nekem túlságosan erős, keserű. Jobban érezem magamon a játékos gyümölcsös jegyeket.
Az üvege csoda szép,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Az üvege csoda szép,

Györgyusz

2020. szeptember 20.

Számomra az üveg passzol az illathoz, citrusos-zöld! :) Nem tucat illat, nem is egy dögös illat, de egyedi és feltűnő azért!
Tartósnak is érzem, napi egyszer fújom magam, de este is érzem magamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Tartósnak is érzem, napi egyszer fújom magam, de este is érzem magamon.

Ellaenn

2019. június 10.

Szerelem első látásra illat volt.
Könnyű, gyümölcsös, tavasz-nyári vidámság.
Olyan, ami jó lehet nyári vacsorához, de megfelelően adagolva munkahelyi viseletként is megállja a helyét.

Nagyon jól érezhető a fej, szív és alapjegyek változása is viselés közben.
Ami miatt mégis négy csillag az az, hogy kezdetben nagyon tartós volt, de kettő hónap után már az illata is gyengébbnek tűnik.
Több parfümöm is van otthon, más termékeknél nem tapasztaltam ilyet.
Most is jó az illata, de gyengébb, mintha valahogy a fej jegyek lennének kevésbé érezhetők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Szerelem első látásra illat volt.
Könnyű, gyümölcsös, tavasz-nyári vidámság.

Nagyon jól érezhető a fej, szív és alapjegyek változása is viselés közben.
Több parfümöm is van otthon, más termékeknél nem tapasztaltam ilyet.

herczegno33

2018. december 19.

Az üveg keltette fel az érdeklősésemet. Gingo illat? - hát az meg milyen? - hát ha jól értelmezem nem ginkó, inkább üde narancsos illat.
Kedves üde, talán nyárias inkább.
Közepesen tartósan, megmarad, azért nem illan el egyből. Még úgy 10 óra elteltével is érezhető egy pici narancs. Harmónikus, bár nem vagyok szakértő, nekem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Kedves üde, talán nyárias inkább.