Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: ananász, passiógyümölcs

Szívjegyek: virágos jegyek, körte, alma

Alapjegyek: pézsma, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Trixynyuszi

2017. február 3.

Megjelenés évében használta egy trendi, szöszi lány a főiskolán. Hihetetlen finom illat volt. Akkor nem volt rá pénzem csak irigykedni tudtam. Floridai barátnőm rendszeresen rendel neten parfümöt, így jó áron általa megrendeltem 2 db 100 ml kiadást. Azt hittem, megütöttem a főnyereményt, és izgatottan vártam. HÁT, nem erre emlékeztem!!! Annyira nem is fincsi és nem is elegáns illat. Egyiket ellocsolgattam a másikat meg elcseréltem. A sorsa légfrissítő lett az új gazdájánál. Szomorú!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

Aquariusgirl

2016. június 4.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Ő speciel a "nászutas" illatom volt :-) Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Neki is jár a 5 csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.