Escentric Molecules

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Varja, Módosítva: 2016. február 3.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A vetiver ősidők óta használt parfüm alapanyag, Ázsia ajándéka az illatok rajongóinak. Dohos föld, esőáztatta erdő, zöld elegancia. Legyőzi a félelemérzetet, a depressziót és az idegességet. Hűsít és egyben forrósít. A 20. század nagy parfümjeinek gyakori alapanyaga. A molecule 03 a 21. század vetiverét kínálja: a vetiver szívét a maga legtisztább formájában. Csodás munka: a vetiver szépséges oldalai felerősödnek, a kevésbé szerethetők elhalványulnak. A bőrbe olvadva éteri kontrasztot a zöld frissesség és az enyhén édes felhangok között. A nagy elődök után megérkezett a vetiver ultramodern kiadása."

Timi27

2020. május 31.

hát nem valami jól kezdődik ismerkedésem ezzel a márkával..
kis minta alapján volt szerencsém kipróbálni, mely már egy ideje megvan, de még csak most vettem elő, hogy teszteljem magamon.. elsőre őszintén megvallva azt hittem, hogy már meg is romlott :) szóval az elején számomra egyáltalán nem tetszetős, nem nőies, nem jó illatot éreztem, zöldség,tényleg zeller szerű leginkább , föld, dohosság illata.. nem is tudtam hová tenni, és mentem is lemosni.. aztán lemosás után még maradt pici illat a csuklómon és ahogy jöttem-mentem, meg-megcsapott néha egy zöld illat, de már nem dohosan és földesen.. ekkor már hirtelen a Chanel Cristalle Eau Verte jutott eszembe, hogy talán erre hasonlít, de a Chanel sokkal kifinomultabb.. végül első illatolásra 1-es, de a végére már feljött 3-asra.. annyi biztos, hogy max. 5 ml. fújóst próbálnék belőle, nem többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

hát nem valami jól kezdődik ismerkedésem ezzel a márkával..

Marcsi66

2018. március 24.

A nagy elődökkel sem tudok azonosulni,vele aztán meg végképp nem!!! Uniszex lehet,tippem szerint ultra modern szemlélet+fizimiska csakis velük működhet,
Valami zöldség érzet,nem frissen fonnyadt állapotában,az édes felhangok rajtam nem kivehetőek,,,ingyen sem kéne!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

galagonyanya

2017. július 24.

Zellerdarabkákkal beszórt, enyhén rothadó fűnek lehet ilyen illata. Akár egy komposztrakás valahol a kert végében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.