Esprit

Ár:   4583 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatkategória: friss, virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: görögdinnye, frézia, fehér jázmin, pünkösdi rózsa, lótusz, málna levél, szantálfa, pézsma

slytherclaw

2018. március 30.

Legelső parfümöm volt, a 16. születésnapomra kaptam Anyától, úgyhogy nyilván nagyon elfogult vagyok vele. Dinnyés-édes illata volt, több üveggel is elhasználtam belőle annak idején. Vele kezdődött a rajongásom is a gyümölcsös-virágos illatok iránt, amit az elmúlt nyolc évben sem sikerült kinőnöm.
Most már csak egy szinte üres üvegcse árválkodik a parfümös polcomon, igazán sajnálom, hogy már nem kapható, mostanra jutottam el odáig, hogy jólesne egy kis nosztalgia illat-fronton.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Anna922

2017. december 31.

Annyira sajnálom,hogy már nem kapható, mert ez volt az első illat, ami magával ragadott. Friss, gyümölcsös a mindennapokra tökéletes társ volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Babooca

2014. január 25.

Egyik ismerősöm használja évek óta. A 15ml-s szerintem nagyon kicsi, de mégis rendesen megkérik az árát. Az illata jól áll neki, de hamar felejthető és egyáltalán nem tartós, így nálam valószínűleg 2 hónap alatt elfogyna az a kis üvegecske. Az illat maga kellően friss és gyümölcsös. Én nyárra képzelem el, de az ismerősöm minden hónapban ezt használja, az Avonos Far Away-jel felváltva. ( ez azért finomabb, az avonostól menekülök). Ha egyszer ajándékba kapnám, a mindennapokra elfújogatnám, mert nem egy különleges darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

marmalade

2014. január 1.

A kedvenc parfümöm volt sokáig, de aztán valahogy elfelejtődött, félretevődött. Most találtam meg újra, nagyon örültem neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

kismadár

2013. november 23.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, nagy kedvenc! Igazán markáns, egyedi illat, szerintem nem áll jól mindenkinek a viselése. Rajtam nagyon szerette mindenki, főleg a fiúk. Tartós, tökéletes ár, de az az igazság, h ha 5-ször ennyibe kerülne, akkor is megvásárolnám, mert imádom. (Mostanában viszont nem találkoztam vele sehol.. :( Lehet, h ki vonták a forgalomból?!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Melcsusz_89

2013. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot! Hol lehet viszonylag olcsón beszerezni 30ml-s??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Imádom ezt az illatot! Hol lehet viszonylag olcsón beszerezni 30ml-s??

cákk

2013. május 2.

Ez a kedvenc parfümöm télre, rengeteg pozitív visszajelzést kaptam már rá:) Az elsőt Anyukámtól csórtam el, ő utána átállt másra (:D), így ez az én illatom lett. Naaaagyon szeretem, hosszan érezni az illatát, jobb kedvem lesz tőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Melcsusz_89

2013. április 30.

Egyik régi kedvenc illatom. :-) Mennyiért van a DM-ben tudja valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Egyik régi kedvenc illatom. :-) Mennyiért van a DM-ben tudja valaki?

toth.anett.mica

2013. április 15.

Imádom az illatát, csak ezt használom! Ráadásul sokáig a ruhán marad az illat, még másnap is érződik lágyan, amikor kiveszem a szekrényből a felsőm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Bihter85

2013. április 9.

Régen kaptam egy ilyet ajándékba, de nem ugrik be az illata! Tehát annyira nem volt nagy élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.