Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2021. január 25.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: gyümölcsös

Fejjegyek: vörösbors, mandarin

Szívjegyek: nektarin, napraforgó

Alapjegyek: vanília, pézsma

Esprit Imagine for Her+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Wictory

2021. április 27.

Sikerült hozzájutnom egy 15 ml-s kiszereléshez, viszont rajtam nem tudom miért, de savanyú, pedig nagyon jól működnek rajtam a citrusos parfümök. Az illata finom, a mandarin és a vanília illatjegyeket érzem, a bőrömmel a csudába is nem akar együttműködni. Meglepő, hogy ez a parfüm úgy működik rajtam, mint barátnőmön a Cerruti, soha nem volt szívem megjegyezni, hogy rajta savanyú. Ez van, majd kitalálom, hogy mi legyen a sorsa a továbbiakban...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

lizix

2018. szeptember 11.

Isteni illata van, évek óta a kedvencem. Illatjegyei: vaníliás, bergamot, citrusos. Sajnos már csak külföldről tudom beszerezni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

szandracska

2017. május 2.

Nem volt nagy kedvenc, a párom szerette rajtam, ezért elhasználtam egy 15 ml-es kiszerelést. Az illata rajtam tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

dzsudzsi

2016. július 29.

Imádtam, engem kicsit YSL Cinema illatára emlékeztetett. Nagyon sajnálom, hogy eltűnt a polcokról. Aki mégis tudja, hol kapható, írjon l.sz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

KisPicúr

2015. december 20.

Nagy kedvencem volt, de sajnos már nem lehet kapni sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Nagy kedvencem volt, de sajnos már nem lehet kapni sehol. :(