Esprit

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: 77troli, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 900 Ft

Virágos – zöld gyümölcsös illat:

Fejillat:  ibolyalevél, zöldalma, feketeribizli

Szívillat:gyöngyvirág, frangipáni, magnólia

Alapillat: vanília, pézsma, borostyán

Ár: 4 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Azziz

2017. július 2.

Nekem nem ízlik annyira, de szép lassan elfújkálom majd. Nem tudom hova tenni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

szutim

2016. február 12.

Kimondhatatlanul természetes, friss finom illat. Az a tipikus "most jöttem a zuhany alól" illat, amit sokan szeretünk. Én már régóta kerestem ilyen illatot, és most megtaláltam.
Nincs korhoz, évszakhoz, alkalomhoz kötve, minden helyzetben megállja a helyét.
Ha lehetne 10-est adnék. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 12.

Nincs korhoz, évszakhoz, alkalomhoz kötve, minden helyzetben megállja a helyét.
Ha lehetne 10-est adnék. :-)

TheQueen

2015. október 10.

Imádom az illatát, eddig kevés parfümömre mondtam, hogy "ezt biztosan vissza fogom venni", na de erre igen! Olyan friss, és szabad illata van, kedvenc lett. Csillagos ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

varga.stella

2014. december 16.

Nagyon természetes fanyar citrus illatnak érzem magamon, de nem az a felejthető tucat-citrus. Szerintem isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Blackxentric

2014. október 8.

A kedvenc Espritem :) Kellemes illata van, első szaglásra beleszerettem. Azóta is imádom, és még tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Charis

2014. július 20.

Nekem fű illata van, gyümölcsöt nem érzek benne, csak tisztán füvet. tartóssága felejtős, rajtam fél óra múlva nincs illata, ahhoz pedig drága hogy félóránként fújkáljam magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

-.Nikii.-

2014. július 7.

Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Isteni!

candus

2014. május 11.

Nagyon szeretem a friss, citrusos illatát, de rajtam 2-3 óránál tovább nem marad meg az illata. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

asztromélia

2013. december 16.

Nagyon kellemes, talán picit túlontúl gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 16.

Nagyon kellemes, talán picit túlontúl gyümölcsös.

fanny homoly

2013. október 18.

nagyo n friss az illata es nagyon tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

nagyo n friss az illata es nagyon tartos