Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. április 20.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ttelokinkojpa

2018. január 2.

Számomra is ez volt az első parfüm. Nagyon szerettem és vigyáztam is rá, nehogy túl hamar elfújjam. :D Nekem anno kevés is elég volt belőle, suliba bőven jó volt, mivel akkor még nemigen jártam el sehova. Szerettem, tetszett, nálam is az emlékek szépsége miatt 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

nashko77

2015. december 20.

Tinikorom első parfümje, szinte minden nap ezt fújtam magamra... Ugyanolyan jó volt napközben, mint az esti bulikra... Sokáig nagy kedvencem volt, de sajnos már nem látom sehol. Finom illat, nem túl kislányos és szerencsére még nem érte el a mostani émelyítően édes illatok divatja. Úgy rémlik, a tartóssága nem volt valami jó, de azért tőlem kap egy ötöst már csak az emlékek miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.