Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. január 17.

Krémes textúrájú kontúrozó. Praktikus, kétvégű kiszerelésének köszönhetően rendkívül egyszerű a használata.

solymosi

2017. november 1.

Nagy reményket fűztem hozzá. A 20 árnyalat van meg belőle de sajnos alig látszik belőle valami.A highlight része szerintem használhatatlan.

kocsissbrigi

2017. október 22.

A sötétebb árnyalat van meg, pedig világos bőröm van.
A kontúr oldala egészen jó, viszont az orr kontúrozásához nem ajàlnom, mert túlságosan waxos, így nagyon nehéz vele precízen kontúrozni, viszont az arccsont és a homlok kontúrozásához teljesen jól eldolgozhazó, a színe is szép!
A highliter oldala egy nagyon kis visszafogott mindennapi highliter, ujjal!!! feltéve jó tud lenni önmagában is vagy akár por állagú highliter alá bázisként. És +pont hogy megszárad, nem marad ragacsos!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

A sötétebb árnyalat van meg, pedig világos bőröm van.

Ragdoll

2017. augusztus 24.

Rajtam alig látszik sajnos. 😕
A világosabb árnyalat van meg, úgy gondoltam jó lesz mert elég szépek a színei. De arcon a highlilter szinte nem is fog... Egyedül a szám felett lehet picit látni, de onnan is hamar eltűnik. A kontúrja valamivel jobb, de nem győzött meg.
Legalább nem volt drága...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Rajtam alig látszik sajnos. 😕
Legalább nem volt drága...

Kila

2017. július 7.

Csatlakozom KuliKali véleményéhez. Én is ugyan így jártam ma. Catrice-t szerettem volna venni nem volt,maradt ez..és nem bántam meg. Most kezdtem csak nem rég kontúrozni az arcom de ez a termék szerintem semmivel sem rosszabb a felkapottabb márkáknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

KuliKali

2017. június 10.

Égre-Földre kerestem mindenhol a Catrice hasonló 2végű kontúrját,mire ezt megtaláltam a Dm-ben. Nem szerettem volna Essence terméket venni,valamiért nem bíztam a minőségben,de úgy voltam vele,hogy akkorát biztos nem csalódok,ha meg igen,akkor sem húzós az ára. Kellemesen csalódtam,szép természetes hatást lehet vele elérni,a kontúr része jól eldolgozható átlátszó szilikonszivaccsal. A lightert vettem meg,nem akartam hogy elüssön a bőrömtől. Építhető,de a highlightere elég csúnya az arcon. Elég tartós,összességében megéri az 5-öt ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

tothnoemi00

2017. május 29.

Húztam a szám az arany highlighteren, de megvettem a világosabb színt. Mindig utáltam az erős kontúrokat, ezért valami lágyat kerestem. Nekem ez a tökéletes termék. Minden nap használom, ára nem húzós, nem kell hozzá ecset, kis helyen elfér és nap végéig finoman ott marad és ha valaki rámnéz, nem az jön le, hogy "wow valaki kontúrozott". Természetes a hatása, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

fairyprincess

2017. április 6.

A glamour-napokon szereztem be, és nem tudoom.... Szép mind a kettő, de valahogy a pigmentáltság nem az igazi, tartósnak tartós, és nem is drága.... 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.