Essence

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Kétvégű szemkihúzó toll

Az egyik vége vékony a nappali, visszafogottabb, de mégis gyönyörűen kiemelt szemekért, a másik pedig vastag az igazán vad, és lehengerlő, buliba illő szemekért. Praktikus kiszerelés, nagyon vonzó áron.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

vanessza16

2021. április 8.

Már az első használatkor nem fogott. Többször is neki futottam és ha az egyik szememnél jó is volt mire a másikat festettem már egyáltalán nem fogott. A vastagabb felét meg egyáltalán nem tudom használni a mérete és kialakítása miatt. Nagy csalódás volt, tekintve hogy a márka több termékét is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

dreammiyss

2021. április 7.

A vastagabb részét nem igazán tudom használni, a tűs résszel mondhatom, hogy nagyjából sikeresek a kísérleteim, legalábbis kinézet szempontjából (legalább látom, hogy hogy áll a tusvonal). Egyébként nem érzem, hogy pigmentált lenne, ha vastagabban húzom a cica vonalat kismilliószor rá kell mennem (amitól frászt kapok, mert lehet elcseszem), hogy erőteljes színe legyen. Ha nem mattítom le a bőröm el is kenődik. Nem igazán tudom mit írhatnék még, egyelőre engem nem varázsolt el, de tesztelgetem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

rosegangela

2019. október 31.

Létezik olyan, hogy egy tus bepenészedik? Nos, az enyémmel ez történt. Normális páratartalmú szobámban, a többi smink közt tároltam, és nem használtam kb 1-2 hónapon át, mire szerettem volna, az egyik felén fehér penész lett, kuka, soha többet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

macooka

2019. március 27.

Nem nagyon értek a tusokhoz és a tusvonalhoz, gondoltam ez a termék jó lesz gyakorolni, mert az egyik végével csak menni fog. Jelentem ez a feltételezésem nem állta meg a helyét, mert borzalmasan nézett ki a szememen. Lehet, hogy egy adaggal benne volt az én bénázásom is, de a vékony vége össze-vissza hajlik, és világos szürke vonalat húz, amin ha át akarok menni még 6x, hogy fekete legyen, akkor biztos pandamaci leszek. Ha a vastaggal csinálom, akkor rögtön pandamaci vagyok. Ergo ez most egyáltalán nem jött be, keresem a tökéletes alanyt egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

ennike

2019. március 27.

Olyan tust adtak el a rossmannban, amelyiknek hiányzik a vastag vége. Nincs a kupákban sem, egyszerűen hiányzik. Így csak a vékony végéről tudok nyilatkozni: nagy csalódás, a hegye nem fog, csak ha erősen nyomom, így nem lehet vékony vonalat húzni. Áttetszőre szárad, nem elég fekete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

karaibrahimgil

2019. március 20.

Egyszer leszólítottam egy lányt a munkahelyi mosdóban, annyira szép, pigmentált és atombiztosnak tűnő tus volt felfestve a szemhéjára. Sajnos nem tudta megmondani, pontosan mit, de láthatóan meglepődött a dicséretemet hallva (nem tudhatta, hogy imádom a tusokat), főleg, hogy saját bevallása szerint egy olcsó, drogériás, valószínűleg Essence termék volt.
Próba szerencse, gondoltam, hiszen egy kétvégű tusért 1500 Ft nem drága. Sajnos azóta biztos vagyok benne, hogy nem ezt kerestem, mert a vékony vége nagyon puha, csúszkálós ecset, egyáltalán nem mélyfekete vonalat húz. A vastag ecset masszív, műanyagszerű, és felszedi az alatta lévő szemhéjpúdert. Egyértelműen pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

v92

2017. október 14.

Én teljesen beleszerettem! Mindkét oldalát könnyű használni, de talán a vastagabbat könnyebb. Én fixáló púderrel és fixáló spray-vel együtt használom (mert ez az egyetlen módja annak, hogy az olajos szemhéjamon megmaradjon bármi is), de így meg sem mozdul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

ggsmgy

2017. október 3.

Egyszerű használni, és a tartósságával sincs baj. Ha nem vagy még nagy mestere a tushasználatnak, ezzel simán tudsz gyakorolni. Az ára is baráti

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

reka15

2017. szeptember 23.

Könnyű vele dolgozni és gyorsan szárad. Viszont én a vastagabb részét sajnos sehogy se tudom használni, de a vékony részét annál inkább, ezért tőlem csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

IldiWolford

2017. július 3.

Nagyon tartós és nem kenődik. Gyorsan szárad és könnyű vele dolgozni. Csak azért 4* mert meg kell rázzam hogy a festék a tus részébe follyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice