Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. január 29.

Kategória:   Egyéb

Ez a 2 az egyben profi körömreszelő elngedhetetlen kelléke a retikülödnek, így bármikor helyrehozhatod körmeidet. Tokkal.

Bubucim

2017. július 4.

Nem találkoztam még olyan körömreszelővel, amit legalább 100-as dicsértek, így próbálgatom, melyik válik be nekem. Ezt az Essence körömreszelőt ma próbáltam a régi She reszelő után. Megváltás volt. :) Szuperül lehet vele reszelni. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de már a drogériában feltűnt, hogy egy masszívabb körömreszelővel van dolgom. Egyelőre 5 csillag, mert tényleg elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

eventually

2016. augusztus 29.

Hát, nem tudom, ki hogyan használja, nekem nem jött be. Puha reszelő és felhullámzik, kb 1 hónapig bírta úgy, hogy hetente 1x, nagyon maximum 2x korrigáltam vele a (saját) körmeimet. A praktikus tok miatt kap 3 pontot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Oraculum

2014. február 10.

Nagyon szeretem, táskámba mindig ott van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nagyon szeretem, táskámba mindig ott van:)

nikol134

2014. február 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon csúnya körmeim vannak, nehezen kezelhetőek gyakran törnek, de ezzel pikk pakk formára reszeltem, és azóta már nem is törik olyan könnyen a körmöm! Most már egy napra sem hiányozhat a táskámból, és biztos fogok még venni belőle még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Móni@nya

2013. július 4.

Nem emlékszem mikor épült be a táskámba, de ahová megyek, jön ő is. Picit talán túlméretezték, de mintha örök életű lenne, és praktikus a doboza. Eddig ez vállt be legjobban házon kívüli balesetek korrigálásánál. Vonat, orvosi váró, munkahely. Remélem nem látszom filmbeli irritáló titkárnőnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

tuzgyujto

2013. április 6.

Legújabb felfedezettem, nagyon megszerettem. A tokja nagyon praktikus, mióta megvan, mindenhova jön velem, nem nyílik ki a táskában, de nem annyira nehéz kinyitni, hogy felsértse a körömlakkot. De akkor a reszelőről. Elég durva, gyors és hatékony. Gyenge körmeim vannak, amiket az üvegreszelő még jobban meggyötört, lemezesen felváltak, ezt megszűnt. Szeretni való reszelő, szerintem veszek még egyet itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

Nessy

2013. január 29.

Évek óta ezt a reszelőt használom, nekem ez vált be a legjobban. A körmeimet szinte mindig teljesen levágom, nekem így kényelmes, tehát hetente egyszer biztos használatban van, és csak pár hónapja kezdett feljönni kicsit a széle, de könnyen megoldom a gondot veszek belőle még egyet, hiszen nem nagy összeg. Ha belegondolok milyen régóta meg van, tényleg legalább 2-3 éve, hihetetlen hogy egy papíros reszelő ennyit kibírt. A tokját is nagyon szeretem, praktikus dolog. Mindenhova jön velem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.