Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Ecsetek

Ezek a professzionális szivacsok alkalmasak az folyékony alapozó és a púder könnyű és pontos felviteléhez.

nemethdiana

2017. július 5.

Nekem nem jott be. Sokkal termeszetesebb hatast erek el a beauty blender fazonu szivacsokkal mint az ilyen lapos kor alakuakkal. Jobban kedvelem azt a fajta szivacsokat, amelyek viz hatasara megdagadnak. Ez sajnos nem ilyen igy en nem tudom hasznat venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

viktoriass

2017. március 26.

Nagyon szeretem. Könnyen tisztítható, könnyű vele dolgozni és nagyon sokáig jó, nem megy hamar tönkre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Ari95

2016. augusztus 1.

Púderhez használom, még jó hogy átlatszó a púder, mert nem bírnám nézni, ahogyon nem tudok belőle kimosni semmit!! A másik hogy fel se viszi a púdert, a szivacs tetteje tiszta pőúder és valahogy átkerül egy másikk dimenzióba, de az arcomra semmi nem kerül. A másik szivaccsal próbáltam alapozót eldolgozni hát nagy bukta lett, azóta se jött ki belőle a cucc. Ki is dobom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Viki032

2016. július 12.

Jól kimosható. Én alapozáshoz szoktam használni, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

vpverapapp2

2016. május 25.

nekem alapozáshoz annyira nem jött be, ecsettel, meg másfajta szivaccsal jobban fel tudom vinni, de púderhez meg highlighterhez nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

shimmerlove

2016. május 20.

Sosem voltam szivacsrajongó, de időnként elcsábulok, hátha. Hát ez egy nagy NEM. :-(( Egy rakat terméket felvesz, konkrétan az arcon nem marad semmi, minden a szivacson áll meg. Pénzkidobás. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

habibi

2016. május 15.

Valahogy nem vált be. Nem tudom kellőképpen megfogni, nagyon sokat felszed az alapozóból, púderesnek pedig nem használom, mert bár a szivacson megtapad a smink, az arcomra már nem jut belőle. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 15.

AiNozaki

2016. február 18.

Nem rég vettem, nagyon tetszett, hogy tömöttek és öröm vele dolgozni azok után, hogy eddig egy régi púder szivacsát használtam, ami igaz, bevált, de ezek azért mégiscsak jobbak. Talán a formája az (mivel inkább alapozásra használom), ami miatt kicsit morcos vagyok, de egyébként teljesen korrekt kis szivacsok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

Zsokaa

2016. február 17.

Nagyon régóta megvan. Még a lila és ciklámen színűt vettem. Az alapozót szépen el lehet kenni vele. Nincs rá panasz. Nincs megszakadva. Szerintem még sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Acyra00

2016. február 15.

Én alapozóhoz vettem,jól el lehetett vele oszlatni és természetes lett a végeredmény.Jól kimosható.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 15.