Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Ajakápolók

Nyugtató hatású ajakbalzsam, amely hidratálja ajkaidat és enyhe fényt kölcsönöz nekik. 4 árnyalatban kapható, amelyek különböző hangulatokat hordoznak magukban: szerelem, álmodozás, remény és nevetés.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

victorika

2014. november 21.

Nagyon kis cuki, de kb. ennyi... nem jó az illata, az íze sem, nem hidratál túl jól, és nem túl jó, hogy ujjal kell felvinni. Sajnos magamat sem értem, miért vettem meg, néha azért használom, mivel mindig a táskámban van, és ha épp nincs kéznél más, akkor ehhez nyúlok, de nem szívesen! Sajna a kupakja sem zár valami jól, mert a múltkor véletlenül nem a zsebbe, hanem csak úgy a táskámba dobtam bele, és telement mindenféle szösszel!

EperLilla2

2013. április 28.

Megörültem mert tetszett a színe nagyon kellemes az illata és még olcsó is volt de amikor kipróbáltam már nem örültem annyira..Rettenetesen ragad még ha kevesebbet is teszek fel..Pedig tényleg jónak tűnt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

szepjulia

2013. április 6.

Nagyon olcsón jutottam hozzá, kb 300 Ft-ért, főként az ára meg az aranyos csomagolása miatt vettem meg. Nekem a Dreaming nevezetű balzsam van meg, aminek barackos színe van. Az illata egy picit mű, és nem is túl tartós. Felvitel után meg mintha összecsomósodna, szóval nem annyira szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

jane79

2013. március 31.

Akciósan vettem, bár nem tudom miért, mert nem szeretem a belenyúlkálós dolgokat. Ecsettel szoktam felvinni, nekem hidratál. Végül nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

yaya

2013. február 25.

Igen tényleg ujjal kell felvinni de ezt már amúgy is mindenki láthatta mikor megvette.... de nem ez számít nekem sem tetszett az illata kivéve a rózsaszínnek ..(annak jó illata van :DD)
nagyon olcsó volt ..de én akciósan vettem..nekem ha este felviszem a számra reggel még mindig rajta van egy kicsit ..szóval nekem úgy nagyjából hidratált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

kriszti0305

2013. február 12.

Nekem rossz döntés volt megvenni. Az illatát nem bírtam, az még oké, na de,hogy nem is hidratált, csak szárazabb lett. Szomorú, a csomagolás is lehangoló,hogy ujjal kell belemászni. (Szex és New York sorozatban pedig mindenki így csinálja ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

szabiina

2013. február 1.

Minden színből vettem, többet is, mert imádom az illatát. Mivel nagyon száraz a szám, így sokat nem ér.. Nyáron tudom inkább használni. Egy gondom van vele, hogy ujjal kell felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

sztike

2012. november 29.

Mivel a labello light kiss nevű tégelyes ajakápolóját legnagyobb bánatomra nem gyártják, így megpróbálkoztam ezzel. Nem váltotta be sajnos a hozzá fűzött reményeimet. Mivel sehogy sem akart beszívódni, megpróbáltam éjszakára, de nem volt kellemes, így ha enyhe színű rúzst használok, ezzel pöttyözök picit az ajkaim közepére, így picit feldobja a sminket, de többre nekem sajna nem jött be...:/

Update: Nővérem táskájába keveredett véletlenül a Labellom, így most 400 km választ el tőle. Itthon mindent felkutattam egy ajakápolóért, hogy kibírjam a hátralevő 2 hetet (természetesen most fáztam meg, amitől szörnyen cserepes a szám). Ez a kis valami akadt a kezembe, gondoltam ez is több mint a semmi. El sem tudom képzelni, hogy tudtam ezt megvenni. Szörnyű! Egy adag tömény, csillámos viasz. Szeretem az Essence termékeit, de ez egy melléfogás volt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

vlilla0522

2012. november 1.

ezt nagyon szerettem, 5-6-ot vettem belőle, amíg még lehetett kapni. a zöldön kívül azt hiszem mindegyikből volt. a rózsaszínt szerettem legjobban, kicsit színezte is az ajkaimat, ezt szerettem benne nagyon. :) még mindig megvenném, ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

terke29

2012. július 29.

Nekem ez az esti ajakápolóm,és szeretem nagyon.Gyorsan felszívódik,pihe puha ajkakat csinál,az illata számomra semleges.
Ma feltankoltam még két darabot,a bajai Müllerben leltem őket 299ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 29.

Ma feltankoltam még két darabot,a bajai Müllerben leltem őket 299ft-ért.