Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jucimuci, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Essence Beauty Beats - Girls On Tour With Justin Bieber limitált trendkiadás tagja

A négy trendi körömlakk, mely a lila, a világos kék, a korall-rózsaszín és a türkiz színeiben ragyog, ultra hosszan tart és jó fedést biztosít a gyönyörű sztáros megjelenésért.

Árnyalatok: in 01 baby, baby, ooh!, 02 i’m backstage, 03 as long as you love me és 04 groupie at heart.

Adrienn

2014. október 29.

A pink szín van meg. Nagyon szép, élénk szín, ami tartós, jól fed és gyorsan is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

bogczi

2014. május 21.

Vegyesek az erzelmeim. Imadom az essence lakkokat, a colour&go kedvenc, de ez..a szine felkenve fura, 3 retegben se nagyon fed, mert gyakorlatilag folyik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

DittiDell

2014. május 20.

Imádom!!! Nekem a 02-es I'm backstage árnyalat van meg, de valami eszméletlenül szép a szín! Nagyon régóta kerestem, meg szerettem volna ilyen lakkot és végre megtaláltam, ráadásul, le volt akciózva 299 Ft-ra. Az igaz, hogy 3 rétegben mutatja meg az igazi csodaszép színét, de ezzel sincs bajom, ugyanis nekem nagyon gyorsan megszáradt a 3 réteg is! Tartósságát még nem tudom, tegnap kentem fel, de eddig nagyon szuper!!! Van még rajta egy réteg átlátszó lakk is. (Talán így tovább bírja, de ha nem újrakenem akár 100x is :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

jucimuci

2014. április 27.

többnyire türelmes vagyok a lakkokkal, de ez tényleg valami borzasztó minőségű, a kezemről inkább ne is beszéljünk, de az,hogy a lábkörmeimről párnap múlva elkezd pattogni!!

szép színe van, de legszívesebben dzsásztinbíbör körmeit lakkozgatnám vele büntetésképp :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

rekag

2014. január 2.

A 03-as színt vettem meg (as long as you love me), ami elvileg egy világoskék árnyalatként szerepel, de az üvegben és a körmökön is inkább egy szürkés szín, némi kékes, acélos beütéssel. Alapvetően egy taupe színt kerestem, de annyira megtetszett, hogy hazavittem ezt. Nálam tartósabb mint a color&go lakkok. Alap és fedőlakkal 3 napig hibátlan volt. Hiába csillámos, nagyon könnyű volt lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.