Essence

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Peggie93, Módosítva: 2020. november 16.

Ár:   2000 Ft
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bloom Baby, Bloom! kollekció része

Egészséges bőrt biztosító, csillogó primer olaj, rizs olajjal és E vitaminnal.

pnkvln

2020. május 24.

Még nem próbáltam ki, hogy milyen lenne smink alatt, eddig csak a reggeli és esti arcápolási rutinomban használtam. Alapból érzékeny, kombinált (T-vonal zsírosabb, arc szárazabb) bőrtípusú vagyok, és nem sok reményt fűztem egy 1500 forintos szérumhoz, viszont le vagyok döbbenve. Nagyon puha és egészségesnek látszó bőrt varázsol, nem is beszélve arról, hogy alig egy pici cseppet kell felvinni az arcra, hogy ilyen csodás eredményt elérjünk. Az összetevőivel meg vagyok elégedve, az illatanyagon kívül nagyon jó összetevői vannak. Újravevős termék lesz (ha még lesz ilyen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Vivus94

2020. május 20.

Mostanában kezdek átállni a matt finishról a dewy finishre, amihez ez a termék tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, könnyű eloszlatni. A smink végeredménye nagyon egészséges kicsit fényes de nem zsiros hatású. Viszont sajnos az olajos kivitelnek köszönhetően pár óra múlva a bőröm átzsirosodik, ezért figyelni kell, mert a dewy hatás mellett nem túl esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

ferenczifanni

2020. április 29.

I-MÁ-DOM! Annyira szép a finishe, az a tipikus dewy, healthy glow finish, amit én mostanában kifejezetten imádok, főleg így, hogy jön a nyár. Tetszik a bőrömnek, bár nem kifejezetten érzékeny semmire sem. Én magában használom, nem hordok alapozót már hónapok óta, csak korrektort szem alá és bőrhibákra, így sokkal komfortosabb. Bronzosítót/kontúrt szoktam felvinni néha por alapú pirosítót vagy krémeset, és highlightert, nyilván utóbbi kettőnek jót tesz egy olajosabb alap, de meglepően jól működik a por állagú bronzerrel/pirosítóval, nem lesz foltos, szóval ez még egy plusz pont. Az illata nagyon fincsi, nem szeretem a virágos illatokat, de ez valahogy édeskés is egyszerre, fincsi nagyon:) eddig bevált, tényleg nem kell sok belőle, remélem sokáig elég lesz, 30 ml volt 1600-1700 körül, szerintem megérős, ha az ember már beleunt a matt finishbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Lina14

2020. április 6.

Nagyon puha volt használat után az arcom, belülről sugárzónak hatott és nagyon szépen lehetett rá sminket felvinni. Sajnos nekem 2 óra után teljesen átfénylett az arcom és felitatással és púderezéssel is óránként igazgatni kellett. Próbáltam éjjel is utolsó lépésként, yögyörű volt utána az arcom, de így is nagyn zsíros volt a bőröm másnap. Sajnos nem zsíros bőrre való.
Pozitívum még, hogy hatalmas adag, ugyanis 2 csepp elég belőle, mivel nagyon szépen lehet elkenni az arcn és gyorsan be is szívódik. Mellékesen pedig nem irritált nem tömődtek el a pórusaim és virágos, üde illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Squalane eo 1 0