Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Liliwm

2019. november 24.

Nagyon szép és jól edolgozza a púdert. Pici és ügyes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Nagyon szép és jól edolgozza a púdert. Pici és ügyes :)

dlrexqs

2019. november 14.

Annyira puha! És szép színe van.
Régebben púdert vittem fel vele az arcomra, most a bronzosításban segít. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Annyira puha! És szép színe van.

Pajzs

2019. október 23.

Puha, tömött fejű ecset, amit könnyű kézben tartani, kényelmes használni. Sminkeléskor simogatja a bőrömet. Nem karcolja össze a préselt sminktermékek felületét, nem potyogtat, de az esetleg rákerült felesleget könnyű leütögetni róla. Leginkább bronzosítóhoz használom, de jól szolgál pirosításnál és púderezésnél is. Mérete miatt utazáshoz is praktikus. A mosást jól bírja, nem hullajtja a szőrét, pedig már évek óta megvan, és el sem színeződött, a nyele és az ecset feje is szép állapotban van még mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

virag99

2019. március 8.

Púderhez használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 8.

Púderhez használom, nagyon szeretem!

Loona

2019. január 3.

Még 2015 környékén vásároltam. Akkor még nem tudtam, mire fogom használni, de olyan szépnek találtam ezt a kollekciót, hogy késztetést éreztem beszerezni majd' minden darabból egyet. Tudatos vásárlás fail: van olyan darab, amit azóta se használtam... ennek viszont szerencsére nemsokára meglett a helye: mattító kompakt púder felviteléhez használom azóta is nagy megelégedéssel ugyanazt a darabot. Nem igazán tudok rá rosszat mondani: puha, nem szúr, jól felveszi és egyenletesen eloszlatja a púdert, és talán egy kihulló szőrre emlékszem a 3 év alatt. A felirat/minta az oldalán egyáltalán nem kopott, sőt, igaziból az egész ecseten nem látszik egyáltalán a használat, pedig hetente tisztítom (bár vigyázok is rá: az eredeti kis hengeres dobozkájában tárolom, és utazáskor is ebben viszem magammal. Na, ezen már látszik, hogy nem mai darab :D ). Még tisztítani is könnyű, és bár a szárítása az alakja miatt tényleg picit körülményes, ez valószínűleg általános kabuki-jelenség. Remélem, még sokáig bírja majd, mert azóta nem kapható már ebben a színben, így nem tudnám újravenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

rekamer

2018. október 25.

Megláttam a polcon és nem bírtam ellenállni a cukiságának. Nem is bántam meg a felszínes ítélkezésemet.
Nem hullik a szőre, mosás után sem. Már megvan 1 éve lassan, szőrt még nem hullajtott :O Kissé lassabban szárad méreteiből adódóan. Egyenletesen visz fel terméket, nem lesz foltos az eredmény.

Ha az essence csinálna ugyanezzel a sörte technológiával egy hosszú száras sminkes ecsetkészletet, akkor shut up and take my money.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

izabella73

2018. október 21.

Kedvenc puder és bronzosito ecsetem,már régota használom.Sokszor mostam és eddig egyetlen szőre sem hullott ki,maximálisan elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

aukszflora

2018. május 24.

Nálam is nagy kedvenc, isteni puha ecset! Én bronzosítóhoz vagy púderhez szoktam használni, és erre nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

galambosviktoria

2018. április 8.

Nagyon cuki és még szuper puha is! Az egyik kedvenc ecsetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Nagyon cuki és még szuper puha is! Az egyik kedvenc ecsetem.

Barbizero

2017. október 4.

A mattító felvitelére használom, nagyon puha és egyenletesen viszi fel a terméket. A mosása picit macerás ugyanis eléggé tömött és nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.