Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. március 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

legallybrunette

2019. október 9.

Nem is tudom, hány éve használom naponta. Először púderhez, majd tavasz óta bronzerhez, de mindennel csodásan működik. Sajnos most megadta magát, a mosásnál kiesett a nyeléből. Valószínűleg megunta azt, ahogy kirázom belőle mosás után a vizet.
De mivel nem hullott szét, meg fogom ragasztani. Általában kidobom, ami tönkremegy, de ezt meg akarom menteni, annyira ragaszkodom hozzá. Kizárt dolog, hogy bármely high end csodaecset jobb lenne nála, ezt annyira eltalálták: puha, álom, ahogy eloszlatja a porokat, és viszonylag gyorsan szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

virag99

2019. március 8.

Púderhez használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 8.

Púderhez használom, nagyon szeretem!

Loona

2019. január 3.

Még 2015 környékén vásároltam. Akkor még nem tudtam, mire fogom használni, de olyan szépnek találtam ezt a kollekciót, hogy késztetést éreztem beszerezni majd' minden darabból egyet. Tudatos vásárlás fail: van olyan darab, amit azóta se használtam... ennek viszont szerencsére nemsokára meglett a helye: mattító kompakt púder felviteléhez használom azóta is nagy megelégedéssel ugyanazt a darabot. Nem igazán tudok rá rosszat mondani: puha, nem szúr, jól felveszi és egyenletesen eloszlatja a púdert, és talán egy kihulló szőrre emlékszem a 3 év alatt. A felirat/minta az oldalán egyáltalán nem kopott, sőt, igaziból az egész ecseten nem látszik egyáltalán a használat, pedig hetente tisztítom (bár vigyázok is rá: az eredeti kis hengeres dobozkájában tárolom, és utazáskor is ebben viszem magammal. Na, ezen már látszik, hogy nem mai darab :D ). Még tisztítani is könnyű, és bár a szárítása az alakja miatt tényleg picit körülményes, ez valószínűleg általános kabuki-jelenség. Remélem, még sokáig bírja majd, mert azóta nem kapható már ebben a színben, így nem tudnám újravenni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

rekamer

2018. október 25.

Megláttam a polcon és nem bírtam ellenállni a cukiságának. Nem is bántam meg a felszínes ítélkezésemet.
Nem hullik a szőre, mosás után sem. Már megvan 1 éve lassan, szőrt még nem hullajtott :O Kissé lassabban szárad méreteiből adódóan. Egyenletesen visz fel terméket, nem lesz foltos az eredmény.

Ha az essence csinálna ugyanezzel a sörte technológiával egy hosszú száras sminkes ecsetkészletet, akkor shut up and take my money.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

izabella73

2018. október 21.

Kedvenc puder és bronzosito ecsetem,már régota használom.Sokszor mostam és eddig egyetlen szőre sem hullott ki,maximálisan elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

aukszflora

2018. május 24.

Nálam is nagy kedvenc, isteni puha ecset! Én bronzosítóhoz vagy púderhez szoktam használni, és erre nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

galambosviktoria

2018. április 8.

Nagyon cuki és még szuper puha is! Az egyik kedvenc ecsetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Nagyon cuki és még szuper puha is! Az egyik kedvenc ecsetem.

Barbizero

2017. október 4.

A mattító felvitelére használom, nagyon puha és egyenletesen viszi fel a terméket. A mosása picit macerás ugyanis eléggé tömött és nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Whosthatfitgirl

2017. október 2.

Leárazva vettem pár száz forintért, hát annyit megért, de teljes áron nem vettem volna meg. :/ Nekem kicsit merevnek hatnak a sörtéi és már az első alkalmakkor elkezdett hullani a szőre. Amúgy nagyon cuki és szép ez a kék szín! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Vicus

2017. szeptember 29.

Leárazáson csíptem el, ennyit nagyon megért, de eredeti áron kizárt dolog, hogy megvettem volna. Nagyon jó kis selymes pufi ecset, kiváló a kőpúder felviteléhez. Még nem mostamm ki, ennek ellenére már kihullott legalább 10 szála, remélem ez abbamarad idővel. Örülök neki, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.