Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2016. november 23.

Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

hdora87

2016. június 11.

Ma vettem a Müllerben, az utolsó darabot. Egy kicsit piszkos volt valamiért,de gondolom ez miatt volt leárazva is.
Az a pici folt engem nem zavar, nekem így is nagyon tetszik. :)
Nincs sok ecsetem, nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Az a pici folt engem nem zavar, nekem így is nagyon tetszik. :)
Nincs sok ecsetem, nekem tökéletesen megfelel.

BeautyByCATherine

2014. december 15.

Szeretem, mert ha utazom valahová minden szükséges ecsetem magammal tudom vinni ebben az ecsettartóban. Alapozó, pirosító és púderecset az egyik oldalon elfér. A szem vagy szemöldök ecsetekből pedig nem csak három, hanem akár 6 is elfér a másik oldalon. Szerintem praktikus és olcsón jutottam hozzá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Adrienn

2014. október 29.

Aranyos kis tok pár ecset számára, azonban ha 6-7 ecsetnél többel rendelkezel már nem tudsz vele mit kezdeni, mert tényleg csak pár ecset számára van tervezve. Mindenesetre utazáskor jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

f.eniko

2014. április 29.

Én voltam az egyik szerencsés aki megnyerte :) nagyon szép az ecsetek külseje es nagyon puhák is. Használni még nem használtam de megelőlegezem az öt csillagot és később majd frissítek :) (egyébként csak 4 ecsetet küldtek a 6 helyett,valamint egy smink szivacsot,szempilla göndörítőt és egy kis fésűt+tükröt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

terke29

2014. március 12.

Itt "németben" is Mülleres Limited edition,amit annyira számontartva várt mindenki,hogy szombaton du.még nem volt kirakva,de Hétfőn,mikor de.11körül odaértem a Müllerbe,már csak ez a Brush bag,blender,blender ecset,és 1 szál szemöldök ecset árválkodott a display-en.. :S
Nagyon szép,igényesen megvarrt kis tok/táska/tartó ez,és akinek nincsen sok ecsete,az el is lessz vele,vagy max utazáskor érdemes használni,mert 6 ecset fér bele.A színe is,a design is szép,egyben van nagyon.Én nem magamnak vettem,de aki majd a magáénak tudhtja,biztosan naagyon happy lesz vele. :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 12.