Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Kategória:   Ecsetek

account001

2019. december 29.

Megfelelő mennyiségű terméket vesz fel, a szőre puha, nem irritaló. Emellett mosás közben sem hullik, jól tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon szeretem az összes essence ecsetet, könnyű velük dolgozni, mind nagyon puha, ugyanakkor amelyiknél kell, az tömött is. Már nagyon régóta használok többfélét is, időről időre lecserélem az újabb dizájnosakra, haladjunk a korral. Rendszeresen mosom őket, és semmi bajuk, nagyon jól bírják. Persze, nem pro ecsetek, de nem ilyen elvárással vásároljuk őket ugyebár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

TimyeK

2019. október 12.

Hűha, pont erről az ecsetről nem írtam még véleményt. Évekkel ezelőtt vásároltam, amikor bejött ez a pasztell kollekció, az első ecseteim egyike volt. Azóta is a nesszeszerem ékes tagja, bár a festék talán 1 éve teljesen lekopott róla, még mindig nagyon szép, nagyon tömött, alig hullott ki belőle szál, pedig rengeteget mosom. Nagyon puha, tömött, szépen felveszi a festéket, mostanában már inkább bronzosítok vele. Alapvetően imádom ezt a márkát, bár van 1-2 terméke, amit nem próbálnék ki, az ecsetek nem ezek közé tartoznak. Úgy vettem észre, hogy az összes ecset kollekció hozza a megszokott kiváló minőséget az árról nem beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

francais

2019. augusztus 19.

Nem elég tömött, nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Nem elég tömött, nehéz vele dolgozni.

RedSX

2019. május 19.

Jó a fogása, puha és nem foltoz. Highlightert és pirosítót is szépen felviszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Jó a fogása, puha és nem foltoz. Highlightert és pirosítót is szépen felviszi.

Mariella

2018. október 9.

Szerintem az Essence ecsetek jó minőségűek, nekem több féle is van. Kedvelem, könnyű velük sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Yubiri

2018. július 25.

Szeretem ezt az ecsetet és emellett az Essence márka összes ecsete jó. Jól tisztítható, az arcom nem irritálja, a szőre nem hullik és még a külseje is szép:) Régóta használom és még nem vettem észre, hogy elhasználódott volna. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

szabiina

2018. március 5.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, ahogy a márka összes ecsetét. Könnyű vele dolgozni, nagyon puha, mosható és még szép is. Már nagyon régóta használom és semmi baja, nagyon jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Diaaa

2018. február 12.

Nagyon tetszik, puha, könnyű vele dolgozni, nem hullik és nem tűnik el belőle a púder :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

SzL

2018. február 4.

Ugyan az a szuper ecset, mint számomra az összes Essence ecset. Puha, jól teszi a dolgát. Ezt vagy pirosításra vagy púder felvitelre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.