Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. március 30.

Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Egyéb

"Akár szállítani akarod őket, akár kiszárítani egy mosás után, ezek a kis hálók megvédik az ecseteidet a roncsolódástól. Csak húzd fel a halókat az ecseteid aljáról mosás után vagy szállítás előtt, megtartják majd formájukat!"

Lina14

2020. március 28.

Alapvetően nagyon tetszett az ötlet és használtam is szárításra a hálókat, de mint egy extra lépés, nem tudtam megszokni, így nem lett belőle hosszútávú elköteleződés. Még elő fognak kerülni, de nem fogom őket használni minden alkalommal amikor ecseteket mosok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.