Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. július 11.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Ergonomikus kialakítású ecset, tökéletesen illeszkedik az arcformához. Puha, sűrű sörtéjű feje ideális por állagú termékek felviteléhez és eldolgozásához. Használható pirosítóhoz, púderhez, highlighterhez és kontúrozáshoz is.

Pajzs

2019. augusztus 15.

Kellemes meglepetést okozott nekem ezzel az ecsettel az essence. Por állagú, de krémes highlighterhez kerestem ecsetet, amit eddig ujjal vittem fel (néha most is, főleg utazásnál), de ezzel kaptam egy multifunkcionális terméket. Highlightert gyönyörűen felviszi, természetes hatást tudok elérni a használatával. Egyszerű vele eloszlatni a pirosítót is, púderhez is bevetettem már, arra is bevált. Ha kedvem van kontúrozni, azt két pirosítóval teszem, erre is alkalmas ez az ecset, mivel tényleg illeszkedik a feje az arc formájához. Nem karcolja meg a sminkek felületét, nem vesz fel egyszerre túl sok festéket, de a felesleget könnyű leütögetni róla. A sörtéi puhák, selymesek, jólesik használni, jó kézbe fogni is. Tetszik a letisztult, arany-fehér nyél is, a dundibb alakja meg a rányomott betűtípus kicsit játékossá teszi a megjelenését. Szokásos essences tokban lehet kapni. A mosást eddig jól bírja, formáját, puhaságát visszanyeri. Remélem, sokáig így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.