Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. augusztus 22.

A 2011 decemberi limitált kiadás része.

bizsuka

2014. január 10.

Az illatától nem vagyok elájulva, csak a csomagolása miatt vettem meg, mert már rég kerestem pumpás parfümöt, viszont az üzletben nem lehetett megszagolni
Lehet valakinek be jön az ilyen illat, de nekem nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Lehet valakinek be jön az ilyen illat, de nekem nem...

Pampilla

2013. január 9.

A mai napig sajnálom hogy lemaradtam róla,verem a fejem a falba,hogy miért is nem vettem meg??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

fenvik

2012. április 7.

Nem rossz illat, de semmi különös. és nagyon hamar már nem érezni semmit. amúgy igazi tavaszra való illat, ha kicsit tovább tartana szeretném is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

jutka

2012. március 2.

En mult heten szaglasztam. Alkoholos pancs.A dekor kozmetikumok szerintem nagyon rendben vannak. De ez a parfum....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

kicsikeke

2012. február 14.

Nagyon jó parfüm imádom, egyébként édeskés-virágos illata van, nálunk nagyon keveset hoztak belőle és ha jól tudom csak limitált kiadás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Macska

2012. február 8.

Annyira érdekelne az illata, de sehol nem tudom beszerezni :(
Nálunk nincs a rossmannban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Annyira érdekelne az illata, de sehol nem tudom beszerezni :(
Nálunk nincs a rossmannban :(