Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. január 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tapasszal rögzíthető körmök, melyek akár 3 napig is fent maradhatnak!

Kiszerelés: egy dobozban 12 db ragasztóval ellátott köröm van

mrekaa

2016. május 1.

Két szóval élve: elherdált pénz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Két szóval élve: elherdált pénz.

szaniblue

2012. december 8.

Hát ezek e körmök... Igazából szeretem az Essence-et, de ezek semmire nem jók. Viszont nem csodálkozok, hogy az emberek ilyenekhez folyamodnak, már a saját tapasztalataim miatt is. Untam már a lakkozást, ráadásul a saját körmömet nem tudtam gazán hosszúra megnöveszteni, ezért kerestem valami mást. Az első ötletem ez volt, mert nézegettem már párszor, de soha nem vettem meg. Maradtam is a nézelődésnél, mert valahogy csak nem tetszett annyira ez az ötlet. Inkább elmentem egy műkörmöshöz, akit az egyik barátnőm ajánlott. Hát nem kellett volna. Először is annyira lereszelte a körmeimet, hogy szenvedés volt utána megvárni amíg megerősödnek. A zselés körmöket olyan gagyin csinálta meg, hogy 2(!!) nap után már 3(!!) letört. (Pedig nem csináltam semmit az alváson, gépezésen és vezetésen kívül...) Ja az már csak ráadás volt, hogy amíg csinálta a kedves hölgy a körmeimet azt kellett hallgatnom, hogy mekkora bunkó az exférje... Utána megint maradt a lakkozás több rétegben + a köröm erősítőzés. Miután sikerült megerősíteni a körmeimet megint elmentem egy műkörmöshöz (persze egy másikhoz, akit szintén ajánlottak). Na ő meg iszonyat drága volt, ráadásul nem úgy csinálta meg (szín, forma) ahogyan kértem. Ő nem reszelte le annyira a körmeimet, de a tartóssága... 2 nappal bírta tovább mint az előző. (Ja és kiderült, hogy ez a műkörmös annál tanult akinél először voltam -.-"). És akkor mentem el, hogy megvegyem ezeket a körmöket, egy lyukas órámon. Megmutattam az egyik osztálytársamnak, hogy miket vettem, ő meg mondta, hogy miért nem szóltam neki ő is műkörmözik. Éppen ment zselét venni én meg elmentem vele, hogy válasszak színt. Mikor kijöttünk a boltból, mondta, hogy azért szeret ide járni mert itt nem kérdezősködnek. Kérdezősködnek??? Miről??? Ekkor elmondta, hogy amikor beírták a gépbe a boltban azt mondta, hogy éppen folyamatban van a műkörmös tanfolyam amire jár, utána pedig már nem kérdezték. Merthogy ő nem is végzett el tanfolyamot! Csak úgy csinálgatta otthon, minden szakmai tudás nélkül. Ő is csak egy "otthoni hobby barkács" ahogy Bellala írta. :) Én persze azonnal meg is mondtam neki, hogy köszönöm szépen, de nem szeretném vele tönkre tetetni a körmeimet. (Azóta is meg van sértődve, már nem járunk egy osztályba, de amikor néha találkozunk, még csak nem is köszön XD )
Ekkor próbáltam ki ezeket a körmöket. Hát nálam esélye sem volt a gombásodásra, mivel kb. 2 percig voltak fent. Amíg az egyik kezemet megcsináltam, a másikról már estek is le. Abszolút pénzkidobás... Inkább maradok a lakkozásnál, mert eddig az volt az egyetlen ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Zorkaboszorka

2012. december 8.

Műkörmös a szakmám nekem is, de mielőtt elvégeztem volna az alapképzést,egy évig tipet ragasztgattam magamnak,ehhez hasonlót.Abba a hibába estem,mint sokan,gondoltam,így szuperül megspórolom magamnak a műkörömépítés költségeit...Aha.Az egy dolog,hogy iszonyúan tönkretette a körmeimet,de még szerencse,hogy nem gombásodott be,mondjuk én felbolyhoztam és fertőtlenítettem előtte,de a felválások alá úgy is beférkőzhetett volna. Ráadásul a körömragasztók többnyire cianoakrilátot tartalmaznak,ami mérgező,és az apró,észrevehetetlen sérüléseken keresztül könnyen felszívódik. Úgyhogy tényleg érdemesebb rászánni a pénzt,és elmenni egy jó szakemberhez, aki gombamentes és tartós, a saját körmöt védő és kímélő műkörmöt épít.
Maximum egy alkalomra ajánlom,de lehetőleg arra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Maximum egy alkalomra ajánlom,de lehetőleg arra sem.

sztike

2012. augusztus 12.

Korábban már sokat szemezgettem vele, egyszer rászántam magam és megvettem. Nem sokára be is kellett vetnem: hivatalos voltam egy ballagásra, de nem volt időm többre, csak aznap reggel feldobtam ezeket a körmeimre. Olvastam több blogon is, hogy vigyázni kell rá, mert könnyen lepottyanik. Így aztán 10 percenként nyomtam minden körmömet picit és kibírt egy hetet. Utána 1-2 elkezdett lejönni, így a többit is leszedtem. Egynek jó volt, bár a saját körmömnél rövidebb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Bellala

2012. március 15.

Áááá, nem tudom ki és miért találta ezt ki, de totális mellékvágány. Nekem még csak ragasztanom sem sikerült úgy, hogy 2-3 perc után le ne jöttek volna. Kislányoknak talán?? De Pindur Pandur-t olvasva inkább még nekik sem.
Szilva: szintén szakmabeli vagyok, egyetértek maximálisan... ( az otthoni hobby barkács "láttam én már,hogy csinálják a műkörmöt, megy nekem is" alapon saját és ismerőseik körmeit elbaltázó kontárokról nem is beszélve...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Niho

2012. február 15.

Semmire s e jó XD dobozban jó de ennyi. 1napot bírt. Vicc hogy ezért kérnek el majdnem egy 1000st.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Szilva

2012. február 1.

Én műkörmös vagyok, és komolyan mondom, ez a termék már a veszélyes kategóriába mehetne... Veszélyes dolog ilyen kis műanyag izéket a körmökre ragasztgatni, mivel az ember lánya azt gondolja, hogy "ott egy kicsit feljött, de még tart, nem szedem le" még esetleg rá is segít valamilyen erős ragasztóval - és hopp, legközelebb már Ásóka gomba mosolyog vissza a leszedéskor az emberre, hiszen semmi fertőtlenítés, vízelvonás, a bacik és gombák bennmaradtak és egy újabb adag ragasztóval szépen be is zártuk őket, hogy szaporodjanak... Belegondolni is rossz!!! (Mondjuk az is igaz, hogy amilyen körmösök mostanában vannak, nem csodálom hogy a lányok ilyenekre fanyalodnak. Inkább használjatok lakkot, vagy keressetek egy jó körmöst, aki nem reszeli szét a körmötöket és rendesen fertőtlenít!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

joouyee

2012. január 3.

Érdekesek a vélemények. Leárazva vették nekem, 299Ft-ért, ki is akadtam tőle de gondoltam jó poén lesz. Viszont formára reszeltem, körömragasztóval tettem fel, de 6 napig fent volt! Túl mű, amúgy nem rossz 300Ft-ért, de többet nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

PindurPandur

2011. december 18.

Most komolyan, kinek a fejéből pattant ki, hogy ilyesmit forgalomba hozzon? Egyszer vettünk, ismerős 6 éves kiscsajszijának, mert irigyelte a körmeinket. Kb. 4-5 sikertelen felragasztási manőver után ő is gagyinak minősítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

szoszike125

2011. december 18.

Borzasztó!!!Soha többet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Borzasztó!!!Soha többet