Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Egyéb

Egy pár tégely, melyben mindenféle beauty terméket tárolhatunk. Legyen az pigment, rúzs, körömdísz, bármi, ami csak belefér. Ebben tetszés szerint keverhetünk pigmenteket, kísérletezhetünk a színekkel.

zsoxcore

2014. április 13.

145 Ft-ért vettem múlt hó közepén. Szuperül záródik, neszesszer barát. Az egyikben por állagú púdert hurcolok magammal, másikban meg alapozó van. Tökéletes erre a célra! Kár, hogy nem vettem még egyet :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

stenonis

2013. március 2.

Praktikusak, szépek és jók, jól zárnak, strapabíróak, pont jó a méretük, szóval a céljuknak tökéletesen megfelelnek. De ahhoz képest tényleg drágák, viszont én nem szeretek netről rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

andrej

2013. március 2.

Praktikus kis dobozkák, utazáshoz is megfelelőek, mert a tégelyek jól záródnak. Szinte bármilyen kencét lehet benne tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

tuzgyujto

2013. február 28.

Akkor vettem, amikor még nem volt a környékünkön a szuperfelszerelt fodrászkellékes, ahol hetven forintért lehet venni az ilyeneket. Célnak megfelel, nem rossz, de találtam ugyanilyet olcsóbban, szóval csak három.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

2013. február 25.

Imádom, hogy végre lehet normális áron kapni ilyen kis műanyag tégelyt! Én a Paula's Choice hámlasztókat, szérumokat tartom bennük, mivel arra nincs keretem, hogy mindent nagyban vegyek meg belőlük, ebbe meg belenyomkodom a mintákat és ebből használom. Kb. 10 ml fér bele. Nagyon jól zár, és több járólapra ejtést is kibírt már sérülés nélkül. :) De már vittem ilyenben 2-3 napos utazásra is nagyobb kiszerelésű termékből, szerintem nagyon praktikus, mindig van itthon pár darab üres belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

vivuss87

2013. február 21.

450ft 2db közepes méretű tégelyért, sőt, szerintem elég nagy ez a tégely, biztos nagyobb, mint amikben mintákat szoktak adni. A teteje jól zár, és a két kis tégely is egy visszazárható műanyag tasakban van (ami szerintem fölösleges, de mindegy) Ebay-en negyede ennyiért lehet tégelykéket venni, de az árán kívül nincs vele bajom. Ugyan mi lehetne??:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.