Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2018. január 17.

Kiszerelés:   3,2 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Krémes - géles állaga minden bőrpoblémára megoldást nyújt.

5 változatban elérhető:

• Rózsaszín: színt ad
  • Zöld: elfedi a pirosságot
  • Sárga: eltünteti a szem alatt karikákat
  • Narancssárga: eltünteti a sötét foltokat
  • Lila: élénkítő hatású

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

zayrra

2018. március 19.

Szomorú vagyok h már nem gyártják :'( kb 1 hónapja szereztem be a szem alatti karikákra való verziót és nagyon bevállt, ez volt az első olyan color correcting termék amivel tényleg elértem a kívánt hatást és csökkentette a karikák láthatóságát a szemek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Reance

2018. február 10.

A zöld és a sárga korrektor is meg van, bár a sárgát kevésbé használom. Mivel egy-két pattanás mindig van, így a zöldet elég sűrűn használom, még a régi fajta kiszerelése is meg volt, abba szerettem bele. Szerintem egész jól elfedi a pattanások pirosságát, bár csodára nem kell számítani, eltüntetni nem fogja az arcodról a pattit. A sárga sem rossz szem alá, bár szerintem egy kicsit sápaszt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Bettii98

2018. január 29.

Én a zöld színűt most dobtam ki,mert nagyon rossz. Sok kell belőle,hogy elfedje a patikat,de még az sem elég. Eldolgozva mintha nem maradna meg a bőrön,hanem eltűnne. Ezt nem tudom ki érti,de nem tudom jobban elmagyarázni. Kell rá egy bőrszínű korrektor,hogy plusz fedés legyen,mert ez nem elég. 300ft-ért vettem a végső leárazáson,mikor kiszelektálják a termékeket még tavaly tavasszal talán,(de lehet hülyeséget mondok),de ugyanez a termék és folyékony formában is ugyanott volt a polcokon rá egy évre, úgy hogy ez a kiszelektálás dolog is kamu.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

PirosEperke

2017. május 14.

A sárgát vettem meg a karikáimra és egyszerűen tökéletes. Eddig a catrice rózsaszín camouflage -át használtam csak, de ez túltesz rajta. Nagyon jó a fedése, én alapozó alatt használom, rá egy kis púder és úgy az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.