Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: o0.rebekap.0o, Módosítva: 2012. október 31.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sailorluna

2018. szeptember 5.

a középső, sötét rózsaszín van meg. pigmentált, krémes, rúzs állagú, enyhe fénnyel, nem szárít. ha nem eszek-iszok, akkor tartós, sokáig megmarad a színe. a csomagolása viszont katasztrófa. hegyezni kell, így az anyag egy része kárba megy, ráadásul az alján lévő kupak lejött, a felső meg széttört, pedig semmi extrémet nem csináltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

rocksolya

2016. július 5.

Nagyon jó színe van, szeretem, csak kár, hogy hegyezgetni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Nagyon jó színe van, szeretem, csak kár, hogy hegyezgetni kell.

agi.greendaygirl

2012. október 31.

a két jobb oldali van meg, azt hiszem még ilyen 299-es leárazáson vettem meg. a rózsaszínt sosem használom magamon, mert túl rikító jeges pink, ami sztem csak világos bőrön mutat jó. a másiknak viszont szép színe van. Nagyon csillogós mind2 árnyalat, és egyáltalán nem tartós, ahhoz képest, hogy az állaga rúzs szerű inkább mint szájfény. Felkenni könnyű és egész jól pigmentáltak is. összességében nem rossz, de a rózsaszínt kicsit bánom, hogy megvettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.