Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Crystal Power limitált kiadás

• magas fényt biztosít
  • kényelmesen felvihető
  • sokáig kitart

6 árnyalatban kapható

Lina14

2020. január 18.

2 is megvan a kollekcióból, a 01 be brilliant(fehér-arany, képen) és a 03 be calm ( rózsa-ezüst). Mindkettő 2 rétegben fed, egy picit nehéz őket leszedni, de nem vészesek, és nagyon fényesek-csillogósak is. Fényes és sima a felületük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.