Essence

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Puszedli83, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   2099 Ft

"Ragyogj, mint egy kristály! A vegán pirosító és highlighter paletta ragyogó sminket és üde arcszínt kölcsönöz! A paletta bogyós gyümölcs és barack árnyalatú, lágyan csillogó, púder pirosítót tartalmaz. Ezenkívül a púder highlighter lágy fényt biztosít az arcnak, és önmagában, az alapozó előtt vagy után is alkalmazható, valamint a pirosítónk fixálására is tökéletes, a krémes highlighter pedig különösen  csillogást eredményez."

Ár: 1250Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Fridus0807

2020. június 11.

Nagyon szép a csomagolása. Pont elegendően pigmentáltak a színek. Nem rossz, de van ennél jobb pirosító és highligter is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Mosizso

2020. június 3.

Nagyon tetszettek a színek, azért vettem meg. Végül néhány próba után rájöttem, hogy nem szeretek pirosítózni, a többi szín benne meg nem érdekel, mert highlighterem meg annyi van, mint égen a csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

random

2019. október 14.

nehéz eldönteni, hogy mennyire éri meg ez a paletta. egyrészt eszméletlen gyönyörű, könnyű vele dolgozni, minőséginek érződik (nem atompigmentált, de azért ott van, vagyis nem vesz fel túl sokat az ecset), másrészt viszont a szín-finish összeállítás kicsit ufó, főleg az az "inner happiness" árnyalat wtf egy kicsit. fényes, mint egy highlight, ezért pirosítónak nem jó, de túl erős az alapszíne, szóval nem is egy highlighter. sötét bőrre való highlightnak sem lehet túl jó, mert tényleg nagyon rózsaszín. na és az a "shine bright" - képen, távolról szép, mintha vizes lenne a bőr, de élőben, kartávolságról meg egyértelműen csillámpor. viszont! a "superpower" nevű bordót imádom így az őszre, egészen enyhe fénye van, ettől csak természetesnek tűnik. jó, a "glowing energy" meg nagyon szép, azt is használnám mindennap, de ez egy nagyon alien szín, abszolút nem mindennapos. mint amilyen trophy wife lehet, csak én azt nem vettem meg mert tuti túl sötét nekem, ez meg jó :) kicsit a négyes manizers paletta Penny-jére emlékeztet ez a sárga. (na azt a palettát is meg kéne venni valamikor :S xD )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.