Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Mici, Módosítva: 2013. január 11.

2012 februári limitállt kiadás.

Limitált kiadás.

4 árnyalatban kapható.

Udreeh

2013. február 10.

Én kellemesen csalódtam benne. Magamtól nem vettem volna meg, mert egyszer rossz tapasztalatom volt egy Avonos folyékony szemhéjfestékkel, ami ragadt és összegyűlt a szemhéjráncban. Egy játékon nyertem, úgyhogy ha már ingyen hozzájutottam, akkor kipróbáltam. Egyáltalán nem ragad, hamar megszárad, nem ül meg a ráncban. És tartós. Ezért a minőségre 5 csillagot adok. A másik dolog, ami miatt magamtól nem vettem volna meg, az a színe. Nem igazán észrevehető, hogy ki van festve vele a szemem. Ezért csak 4 csillagot adok, de ha lennének belőle intenzívebb színek, amik látszanának is valamennyire, akkor megadnám az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Mici

2012. május 1.

alapnak használom,szép csillogó,fényes színe van,nem ragad,kis ecsettel lehet felvinni,és gyöngyházas hatása van.Nem tudom,hogy itthon lehet-e kapni én külföldön 1 euróért vettem.Por alapú szemfestékek alá jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.