Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. január 27.

Kategória:   Egyéb

Minden táskában ott a helye, ezzel az illatos minireszelővel körmeid egészen biztosan mindig édesek, simák és illatosak lesznek.

NadjaBlue

2017. január 29.

Nem rossz reszelő, csak kár, hogy elég hamar szétmegy. A mérete és a tok miatt viszont praktikus utazáskor, nyugodtan be lehet dobni a kézitáskába is SOS helyezetekre felkészülve. Az pedig hogy illatos, inkább ellenszenves így is túl sok illattal vagyok körbevéve, egy körömreszelőnél pedig ez semmiféle haszonnal nem jár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

vadvirag919

2015. július 7.

Táskába tényleg tökéletes. Van tokja, kicsi és még illatos is. Mivel út közben ritkán, sos helyzetben használom csak még kb. sértetlen. Lakkal együtt 1 Ft volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Ms.Cat

2013. július 15.

Először nekem is tetszett, hogy ilyen kicsi, táskába való reszelő, sőt még az illata is jó. Mikor reszeltem vele a körmöm, akkor is éreztem az illatát, de annyira hamar szétjött, elkopott és az illata is elment, hogy nem is mertem újat venni, pedig nem is drága. : (

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

ludvnora

2013. április 5.

Az illata szuper, a mérete is, táskába való, viszont nem valami tartós. Kevesebb mint 400 Ft-ért nem is vár sokat az ember, de nekem nagyon hamar elkezdett szétjönni.. De amíg tudja, jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

andrej

2013. január 21.

Nekem ebből a rózsaszín van meg, nagyon mini, és tényleg nagyon finom illata van. :)
Annyit tud, mint más körömreszelő, praktikus mérete és nevetséges ára miatt vettem meg.
Táskámban hordott neszeszeremben tartom, a reszelőhöz tartozik egy átlátszó tok is, igényes és csajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.