Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Fevi, Módosítva: 2012. október 18.

A feltűnő, rózsaszín árnyalatnak köszönhetően arcod üde és pajkos lesz.

1 árnyalatban kapható: 01 wawawawoo

ffaniel

2016. április 7.

Elég régen vettem de még mindig meg van. Hihetetlenül erős a színe, viszont ha óvatosan, rétegekben viszi fel az ember akkor gyönyörű sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Anheszenamon

2015. november 7.

Nagyon pigmentált és nagyon feltűnő szín, de óvatosan bánva vele, nagyon kis üde sminket lehet vele készíteni. Tartóssága nem a legjobb, de ár-érték arányban ez egy jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

SexyBeauty

2014. február 15.

Nagyon rózsaszín nem ad természetes arcszínt,én nem voltam érte oda.Túl mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Nagyon rózsaszín nem ad természetes arcszínt,én nem voltam érte oda.Túl mű.

torikarine83

2013. január 16.

tényleg óvatosan kell vele bánni,de tartós és az én arcszínemhez tökéletes....jó ideig kitart :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

fanikof88

2012. december 14.

Az egyik legjobb pirosító az essence kínálatában. Sajnálom, hogy csak ez az egy szín volt és hogy nem állandó termék. Nagyon erős, pigmentált szín, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Fevi

2012. október 19.

Óvatosan kell vele bánni az biztos, de bájos sminket lehet vele csinálni. Én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Testbe

2012. október 18.

Nemrég vettem egy dm-ben - érdekes, hogy még kapni. Hihetetlenül pigmentált pirosító, nagyon kell vigyázni, hogy ne bohócarcot csináljunk vele. De kis gyakorlással nagyon szép sminket lehet vele készíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.