Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Husiii, Módosítva: 2012. október 18.

4 árnyalatban kapható: 01 naughty but nice, 02 bad girl, 03 not just cute és 04 date me!

Hoogie

2014. február 1.

A látszat néha csal! A lila színűt használtam és csalódás volt, mivel a színe a szememen teljesen más volt, ráadásul nem is maradt ott sokáig! :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

iringo

2013. augusztus 8.

Nekem a színek nagyon tetszenek. A rózsaszín van meg, de igazából nem használom túl gyakran, mert nem szoktam sminkelni magam, de egyébként minden rendben van vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

papupanni

2013. augusztus 7.

Nekem is a rózsaszín van meg.
Szép kiszerelés, és szép szín, de tudni kell viselni.
Én nem vagyok oda a színes szemsminkekért, ezt is csak kaptam...
Az egyik rózsaszínű rúzsom mattítására használom, vagy pedig szőlőzsír + rá ez, arra tökéletes, mert kellemes a színe, úgy nagyon imádom. :)
5-öst adok neki emiatt, és ha belevesszük, hogy a szememen csak azért nem használom, mert nem áll jól, és nem a stílusom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Nekem is a rózsaszín van meg.
Szép kiszerelés, és szép szín, de tudni kell viselni.
Én nem vagyok oda a színes szemsminkekért, ezt is csak kaptam...

Heidi

2012. november 27.

A rózsaszín színű van meg.Nagyon halvány színe van és ezért picit sokat is kell felvinni belőle a szemhéjra.Engem kissé sápaszt és nem is igazán szoktam használni.Az állaga még mindig selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

la.petite.peste

2012. november 14.

Nekem a barack, a sárga és a lila van meg még akkorról, amikor először gyártották, leárazva vettem őket. Egészen selymes az állaga, szépen lehet vele dolgozni, bár lehetnének pigmentáltabbak (talán a lila a legjobb ilyen téren). Pluszpont azért, mert matt, ami ritka. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Tytto

2012. október 20.

Én leárazva vettem a tégla színűt. Elég átlagos. Nem túl intenzív a színe, lehetne tartósabb, de az állaga nagyon finom selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.