Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Kategória:   Egyéb

iamanita

2014. március 13.

Nagyon régen vettem, buliba ajánlott. Könnyedén lejön akár vízzel is, tushoz tudnám hasonlítani az állagát. Régen a szemem környékére nyomtam egyet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

csillubaby

2012. október 15.

Ha megszárad, akkor kb 5-6 órát kibír, többszöri kézmosással is. Nem fekete, inkább tényleg olyan tetkós (szürkészöld) színe van. Nagyon jópofa, olyan kis bolondos hülyeség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 15.

Heli

2012. október 1.

Nagyon jófej nyomda :) Ajándékba kaptam anno, a képpel ellentétben élőben (legalábbis az enyémnek) nem fekete színe van, hanem mintha régebbi tetoválás lenne. Viszont vízzel egyből lejön, nem tartós semennyire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.