Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2022. november 3.

Kategória:   Sminkek szájra

A tégely mindkét oldalában lévő cuki kagyló mintában egy enyhén barackszínű, arany csillámokkal teli ajakbalzsamot találsz, mely puhává varázsolja az ajkakat és természetes, lágy csillogást biztosít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AkInImOd

2022. november 8.

Beleszerettem a boltban és amikor otthon kinyitottam, a szerelmem tovább nőtt! Eszméletlen cuki a csomagolás és jópofa, hogy mindkét oldalán található az ajakbalzsamból. Valóban nem annyira tartós, cserébe eszméletlenül kellemes, engem enyhén hidratál, ha használom. A csillámok is pont ideálisak benne. Rendszeresen használom, de sokáig fogja bírni megítélésem szerint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

Csipetke

2022. november 5.

Nagyon cukiiiii! Ajándékba kaptam és mióta meg van használom. Nem tartós de cserébe szépen csillog. Illata szerintem nincs. Nagyon. Szép a csomagolás. Bőven van benne termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 5.