Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: gyeniss.erika, Módosítva: 2019. március 10.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ápoló sárgabarckot és szezámolajat tartalmaz. Könnyen és gyengéden tolhatod hátra a megnövekedett bőrt a körömágyadnál a speciálisan kialakított véggel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

gioia

2016. június 20.

Egyszer próbáltam, de nem győzött meg. Használtam más gyártótól ilyen terméket, de az működött is. Az állítólagos ápoló hatására adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

kalmaniki

2013. október 3.

Nagyon praktikus a kivitelezése, követi a körömágy vonalát és ahogy fogy a termék csak tekerünk egyet a toll végén és már használható is tovább. Az állaga balzsamszerű, jól kenhető, maga a termék fehér színű, kellemes az illata és hidratál is valamelyest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.