Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 339-ért megnézem

A krémet feltöltötte: manitia, Módosítva: 2015. január 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 339

Ár: 339 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
tátombák

2019. június 2.

Nagyon picire hegyezi a ceruzát, amitől állandóan hegyeznem kell. Ez azt jelenti, hogy a szemöldökceruzám élettartama feleződne, ha továbbra is ezt használnám.
A lyuk a vastag ceruza helyén akkora, hogy ha nem ürítem ki a tartályt minden használat után, a forgács teljes egészében a sminktáskámban köt ki, szóval még csak nem is praktikus.
Egyébként nagyon éles és szépen hegyez, de inkább keresek valamit a papárboltban

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

lovecreams

2018. szeptember 27.

Ultra gagyiiiii!! Tompa hegyet farag, csak úgy eszi a cerkákat..:D 350 Ft-ért ennyit is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

GoldTree

2018. július 31.

Döbbenetes, hogy egy egyszerű hegyezőt is el tudnak rontani. Eléggé élesnek tűnik, de annyira pici, tompa hegyet farag a ceruzának, hogy szinte használhatatlan lesz tőle. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zsulil

2018. július 2.

Hát ez minden csak nem hegyező, papír-írószerboltban lévővel többet érek mint ezzel. Hogy nem elég élesek a pengék? nem tudom, de roncsolja a fát, összetöri a hegyet állandóan, egy 10 centis ceuzából pillanatok alatt farag kukába valót. Próbálkoztam a hűtős megoldással is, de az eredmény ugyanaz. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Tuti

2018. június 20.

nagyon nem szeretem, nekem narancssárgában van, de mikor kihegyezem a ceruzákat a végük sosem lesz szép hegyes, hanem, le sem tudom írni mi lesz a végükkel... túl nagy hely van a végén a pengénél szerintem és ezáltal valami suta csavart vastag valami lesz a hegye a ceruzának. Ez a hegyező nem ér semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Eria

2018. június 17.

Zöld van meg. Kár volt megvenni, mert használhatatlan. Se az essence, se más termékhez nem jó.
A nagy töri a fát, a kicsi tul rövid hogy kellő hegyet faragjon, így hiába hegyezi a fát egyenletesen, az eredmény suta és tömpe.
Tisztítása macerás, a fedél sem gyüjt normálisan mert kicsi. A hegyet is töri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Tisztítása macerás, a fedél sem gyüjt normálisan mert kicsi. A hegyet is töri.

Lory

2018. március 21.

Zöld színben van meg nekem is :) Nagyon jól hegyez mindkét oldala.Úgy szoktam utálni az olyan hegyezőket ami "félrefarag" vagyis nem körben egyenletesen hegyez,hanem az egyik oldalán kiálló darab marad a fa részből.Ha túlér a hegyen és nem veszem észre,akkor rendesen tud karcolni.Na ennél a hegyezőnél végre semmi ilyesmi nincs!!A zárható fedele is nagyon praktikus.Nem lehetne mit javítani rajta,nagyon megérdemli az 5 csillagját :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

cattitude

2018. február 22.

nekem zöld van, szuperül lehet vele hegyezni mindenféle ceruzát, elég éles, nem törik bele a ceruzák hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

lovemyplants

2018. február 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg...sajnos nekem nagyon nem jött be. Egyáltalán nem tudok vele hegyezni,csak forog benne a ceruza. Lehet,hogy egy hibásat fogtam ki. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

devababa

2018. február 21.

Ma vettem, rogton ki is probaltam. Nekem a vastagabb miatt kellett, szajfenyhez. Teszi a dolgat es jo arban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.