Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A vékony végével igazán könnyű strasszokat helyezni körmeidre, körömmatricákat felragasztani vagy francia körömvégeket készíteni. A nagyobb, szélesebb véggel pöttyözhetsz körmeidre! Különféle minták és technikák várnak rád, hogy kipróbáld őket!

Lunora

2017. november 9.

Egyszerűen csak imádom :3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Egyszerűen csak imádom :3

Sunchi

2016. augusztus 17.

nem bánom h megvettem nagyon fogása és tök jó dolgokat lehet ezzel rajzolgatni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

halexa11

2015. november 23.

Könnyű vele dolgozni, kèzreáll és szép mintákat lehet vele alkozni. Tisztítani is simán lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Ennie86

2015. október 18.

Könnyű vele dolgozni. Szép mintákat lehet vele alkotni. :) Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

popszli

2014. július 1.

Én nagyon imádom! Könnyen tisztítható, jó eredményt ad!: )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Én nagyon imádom! Könnyen tisztítható, jó eredményt ad!: )

dnoule

2014. június 19.

könnyen használható és irtó jól néz ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

könnyen használható és irtó jól néz ki :)

Szabszi.

2014. március 17.

Abszolút nem bántam meg, hogy megvettem. Imádom a körmeimet díszítgetni, és szerettem volna egy pöttyözőt; ez nem volt drága, így megvettem, és nagyon szeretem. Praktikus, hogy kétoldalú, tőlem jár az 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

JuLa

2013. május 7.

Praktikus, könnyen használható, szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Praktikus, könnyen használható, szeretem!:)

Lina14

2013. március 7.

szerintem is érdemes megvenni, mivel ez egy univerzálisan is használható kis eszköz, kis kézügyesség persze kell hozzá, de nem nehéz belejönni. márványozásra, pontozgatásra, csíkhúzásra is alkalmas(teszteltem!), de strasszkövet még nem próbáltam, idővel meg fogom nézni, hogy működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Silverfang

2013. január 18.

Nagyon szeretem :) Mindenféle mintára alkalmas, lehet vele pöttyözni, virágot, figurákat készíteni, sőt még csíkot húzni is. Még nem próbáltam vele strasszköveket felhelyezni, de biztos jó arra is. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.