Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2017. február 15.

Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Mikor megláttam,hogy van ilyen az essencetől, na mondom én ezt megveszem. Sose tudtam normálisan kifesteni a körmöm,de ennek köszönhetően már nagyon könnyen megy. Megérte nekem az a 600 Ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Vanity

2014. augusztus 16.

Most akciós, ugyanis kifutó termék. Én azért vettem egyet, ugyanis amikor nagyon rövid a körmöm (értsd: az ujjbegyem feljebb ér véget, mint a körmöm), akkor állandóan összelakkoztam magam, ezzel a kis szerkentyűvel viszont ez kiküszöbölhető. Így akciósan szerintem megéri. Nem pótolhatatlan persze, de én megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 16.

vikkancs

2013. május 1.

egyik bnőm megvette... hát.. kész vicc xddd nagyon fura használni... fúú... rossz :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.