Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Gotiii, Módosítva: 2020. március 30.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset innovatív formájának köszönhetően, könnyen felvihető vele folyékony és por állagú textúra. A  vastag fele megfelelő alapozó és kontúr felvitelére, a vékonyabb fele perdig tökéletes a korrektor eldolgozására. Kialakítása miatt utazához is megfelelő választás.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

laracroft

2020. június 12.

Bár alapjáraton kifejezetten szeretem az essence ecseteit (olcsón hoz viszonylag jó minőséget), ez pont nem lett a kedvencem. Kontúrozáshoz használom, de le fogom váltani, mert egész egyszerűen nem tudom vele olyan szépen eldolgozni az arcon a por állagú bronzosítót, nekem kevésnek érződik a sűrűsége (a többi ecsetemhez képest) és valahogy az a "nem az igazi" érzésem van vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

missk

2020. június 12.

Őszintén szólva fogalmam sincs mire való ez az ecset xd sosem láttam még ilyen formát! Alapozó ecsetet szerettem volna venni, de véletlen ezt sikerült... a csomagolástól nem látszott milyen a feje.. egész jó, de a sima forma jobb lenne!

Gotiii

2020. április 16.

Alapozót szoktam vele felvinni, én szeretem. Tömzsi, sűrű ecset, megérte megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.