Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Egyéb

Csodáltos műszempillák, melyekkel hihetetlen benyomást kelthetsz. Egyszerű használat - sokkoló eredmény. A készlet a hozzá való rafasztót  is trartalmazza. könnyen eltávolítható.

petracska13

2012. június 28.

Nagyon szépen mutat a dobozban, és igazán tetszik a csillagocska is rajta, de borzasztó merev, egyszerűen nem tudtam felhelyezni szépen. A ragasztója se tetszett, nekem csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Réti_D_smink

2012. június 2.

Sok műszempillát elhasználok, ezért kutatom a jót olcsón termékeket. Na ebből egyik sem igaz, mert annyira nem olcsó és rossz. Túl kemény és a ragasztója a szokásos olcsó ragasztó, szóval csak a DUO-ban bízok, ha ragasztóról van szó. Ez a műszempilla amellett, hogy nem néz ki szépen a szemen annyira még kényelmetlen is, szúr és merev. Egy idő után pedig eláll a szemhéjtól, ami a puha műszempillára nem igaz. Rossz ragasztóval lehetetlen szépen feltenni és a többsége túl nagy, nem természetes. Nekem nem ez a típus van meg, de általánosságban ez igaz az Essence pillákra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

belle

2012. május 17.

Egyszer sikerült használom és akkor is küzdöttem vele legalább fél órát, pedig nem vagyok gyakorlatlan ebben. Nekem túl merev és kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Kmanci

2012. április 29.

Nekem ez a képen látható volt meg, amin a csillagok vannak. Én többször is fel tudtam használni, amíg nem lett nagyon ragasztós. Imádtam, nekem könnyen felragadt a szememre, jó a ragasztója, egész estés bulikat kibírt, nem vált el egyik sarka sem, és valóban nagyon drámai és gyönyörű volt. Mindenki megdícsérte, különösen a kis csillagok miatt. Kár, hogy limitált volt, mert a többi essence pillát nem szeretem, szerintem túl nagyok, ebben pont azt szerettem, hogy nem ért fel a szemöldökömig, a hossza egész természetes volt, csak a dússága adott drámai hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Bibike

2012. április 26.

Megpróbáltam feltenni, de egyszerűen annyira merev, hogy képtelenség volt használni. Próbáltam már mindenhogyan, de nem megy. A ragasztója viszont egész jó, egy másik márkájú műszempillánál ezt használtam, és ahhoz jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.