Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2012 decemberi limitált szériás kiadás.

Bellala

2013. június 27.

Nekem a lila (Elves Like Lilac) van meg, bár kell a két réteg (esetenként akár három is) a tökéletes fedéshez, nagyon jó kis lakk, a színe különleges, és a száradásával sem volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

nil

2013. március 9.

a take a ride on pegasus van meg... és igen, kell belőle legalább 2, inkább 3 réteg, de a szöszölésért kárpótol a gyönyörű színe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

varga.stella

2013. március 1.

A lila nagyon szép, de nagyon lassan szárad és 2 rétegben szép igazán. Az állaga miatt elég nehéz szépen felkenni. Fedőlakkal viszonylag tartós.
A narancsos szín viszont felkenve valami szörnyűség szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

A narancsos szín viszont felkenve valami szörnyűség szerintem.

Black Fairy

2013. február 17.

Két rétegben nagyon szépen fed, nekem a take a ride on pegasus van meg...Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, és a miskolci Müllerben még van pár darab úgyhogy lehet még beugrok egy másikért is...:)
Ja és nagyon tetszik a csomagolása, hogy ilyen egyszerű...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Ja és nagyon tetszik a csomagolása, hogy ilyen egyszerű...:)

czuczy

2013. február 2.

Ma vettem egyet, kiváncsi vagyok milyen lesz. A színe gyönyörű.

na a tapasztalatok: a színe szép, de minimum két réteg kell.
De! a csomagolás pocsék: az első használatnál levált a kupak teteje, mivel annyira vékony műanyag, hogy alig bírja a nyomást. Hál' égnek dupla kupakos, magyarul beszáradni nem fog, a hibát pedig sok cellux segítségével orvosoltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Ma vettem egyet, kiváncsi vagyok milyen lesz. A színe gyönyörű.

na a tapasztalatok: a színe szép, de minimum két réteg kell.

fanikof88

2013. január 23.

3 árnyalatot vettem meg eddig (01,02,03) mind nagyon tetszik. Annyira tartós kb, mint a többi essence lakk. Nekem megfelel ennyi pénzért. A trendkiadások lakkjait nem szeretem túlzottan, de ezeket most eltalálták nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

kriszti.07

2013. január 19.

A korallos-narancsos színűt vettem meg. Az biztos, hogy nem ez a legtartósabb lakk, de szép a színe, bár a gyöngyházas beütése nem a szívem csücske, de szerencsére nem látszik nagyon. A lényeg, hogy kb a 3.napon pattant le egy kicsi a mutatóujjamról. Egész jól bírta, pedig direkt nem vigyáztam rá. Ennyi idő után pedig már úgyis váltani szoktam más színre. :) (Alaplakkal és fedőlakkal használtam) jaa és imádom a csuki "hercegnős" üveget :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Lyah

2013. január 19.

A négyből csak a lilát nem vettem meg, és két hónapja vadászom ezt a kiadást mindenhol, örültem, hogy megvan végre. A korall nagyon szép, két rétegben fed, nyárra tökéletes lesz, nagyon tetszik. A rózsaszín elég semmilyen, de még semmi ilyenem nem volt, úgyhogy jó lesz, de nem vennék megint ilyen színt utána. A bordó, kék fénnyel szép, ami meglepett, mert ki nem állhatom a kék fényű lakkokat. A tartósságot még nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

magusszi

2013. január 15.

Ma egy indigós lakkot szerettem volna vásárolni a Müllerben és megfogott egy Artdeco lakk mellé egy essence lakk.Én sok ismerősömön észrevettem már hogy nem használ fedőlakkot....lekeni körmét egyszer max kétszer és ott befejeződik a tudomány.Számtalanszor találkozom ápolatlan,egyenetlen végű lakkozott kezekkel.Eddig akárhány lakkot használtam drágát vagy olcsót,fedőlakkal mind tartós volt.Vagyis ha beruházunk egy lakkra,egyszer egy fedőlakkra is...sokkal tartósabbak a lakkok ezáltal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Linda0222

2013. január 15.

Ma festettem ki a körmeimet a 01-s lila színnel, nekem egy kicsit sötét, könnyű az ecsettel festeni, a tartósságot még ne tudom.

update: hamar pattog.:( nem veszem újra, úgyis csak trendkiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

update: hamar pattog.:( nem veszem újra, úgyis csak trendkiadás.