Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2013. november 25.

Kiszerelés:   2,5 g

2012 decemberi limitált szériás kiadás.

OAdrienn

2013. december 19.

A lila van meg, de sokkal élénkebb színre számítottam, ehhez képest gyengén pigmentált. Rossznak nem mondanám, de többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

clau1708

2013. február 5.

a legvilágosabb árnyalat van meg. tartósságra olyan mint a többi essence szemhéjpuder de szép fényes igy a mindennapokra tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Lina14

2013. február 2.

Ma szereztem meg a szürke, 02-Not ivory but ebony fantázianevű szemhélypúdert. Teszteltem is, és nagyon szép, metálos színe van, viszont tiszta csillám, és lepereg egy kevés, de nem nagyon észrevehető. a tartóssága kb 5 óra, nekem ez tökéletesen megfelel, pigmentálása elég erős, kicsit porzik felvitelkor. nekem nagyon tetszek, sokat fogom használni, de főleg télen :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

Liana

2012. december 22.

A lilát vettem meg és a színe alapján azt hittem, hogy egy kicsit erősebb színe lesz, de a szememen eléggé halovány, kicsit téliesebb, sötétebb árnyalatot vártam, de nyárra/tavaszra így is megfelelő lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Andi17

2012. december 18.

Nekem a legvilágosabb rózsaszínes van meg és egy jó kis terméknek mondanám. Furcsamód szemhéjon elveszti ezt a rózsaszínes jellegét és csak egy kis szolid fényt ad a szemnek, ami nagyon szépen kiemeli a tekintet Mondjuk ha már kicsit többet tennék rá, akkor már nagyon visszamennék a diszkókorszakba. Egy pici púderrel egész nap fennmarad, szóval tartósnak elég tartós. Nekem abszolút megérte azt a 6-700 forintot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 18.