Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Egyéb

Három különböző stílusban kapható: drámaian dús, ezüst szemvonal az elbűvölő megjelenésért, illetve közepesen hosszú pillák a természetes megjelenésért. Kényelmes és hosszantartó viselet.

A szettek egy pár szempillát, vagy negyven különálló tincset illetve egy tubus szempillaragasztót tartalmaznak.

juno

2019. május 28.

A Frame4Fame tincsesét próbáltam, megdöbbentően jó, mind a pillák, mind a ragasztó... 3-4 nagyobb tincset szoktam tenni a külső szemzughoz, pici spirál, és kész is az esküvői bulismink (legalábbis a szempillarésze :)). Természetes, nem közönséges, mégis észreveszik, nagyon feldobja a tekintetet (nekem eleve sötét és hosszabbfajta szempilláim vannak, így nem tudok túl nagy hatást elérni a spirálozással vagy szempillafestéssel, full mű épített szempillát viszont nem szeretnék - ez egy tökéletes köztes megoldás). A ragasztó egy csoda, tart, mint a beton, nem esnek le a pillák az egész estés táncolás, némi dörgölés és alvás esetén sem, több napig is fent tudom hagyni, ugyanakkor amikor úgy döntök, egy pici mozdulattal, sminklemosó, erőlködés és szemhéjtépés nélkül le tudom szedni őket. Maguk a pillák pedig bőven többször is használhatóak, egy-egy volt csak, amit megtörtem a csipesszel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

anna09

2016. szeptember 10.

Még régebben kifutó termékként vettem meg a tincses, rózsaszín darabot. Valahogy sose tudtam felrakni a műszempillákat, reméltem ezt egyszerűbb lesz, de még rosszabb, persze ez nem a termék hibája. Ami igen, hogy ha felrakom néha úgy elvegyül a pilláimba, hogy nemhogy ez pozitív kritikaként hat, de konkrétan eltűnik, mintha nem is raktam volna fel. Cserébe macerás a ragasztója és a pillák nagyon könnyen deformálódnak csak a kivételtől is. Pláne a göndörítőtől, spiráltól. Ez nem az a fajta, amit utólag fellehetne még egyszer használni, egyszerűen olcsó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

neakardtudnihogyki

2015. december 30.

Mindig ilyet használtam, mármint a tincsesét, soha nem tettem fel az egészet, mindig maradt ki 4-6 tincs. A ragasztóját használtam nekem nagyon könnyen fent maradtak volt hogy egy hétig is, de az egyszeri alkalom volt legtöbbször 3-4 nap után leszedtem. Rengeteg dícséretet kaptam rá mindig azt hitték hogy 3D vagy 2D szempillák vannak felrakatva vagy Apukám aki azt hitte alapból ekkorák csak ki van spirálozva.. miket észre nem vesz az Öreg.. öröm volt nézni az arcukat mikor közöltem velük hogy sima tincses, méghozzá én tettem fel....

Most vettem meg az újabb szériát kíváncsian várom a ragasztó minőségét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Most vettem meg az újabb szériát kíváncsian várom a ragasztó minőségét:)

wifey

2015. május 13.

Hát...kuka. A tincses van meg, rettenetes. A ragasztója semmit nem ér, de maga a szempilla se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Patus13

2014. június 17.

Nekem a tincses szempilla van de a ragasztója semmire sem jó. Ha nagy nehezen fent marad a szempilla akkor is max fel nap és már hullik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

maow

2014. június 17.

A műszempilla maga jó, de az a ragasztó, amit hozzá adnak, semmire sem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Myra142

2014. január 31.

Én a tincses pillákat szereztem be, eddig kétszer használtam őket. Első alkalommal kb egy óra alatt tettem fel, másodjára már csak 30 perc volt (hozzáteszem, SOHA nem volt még semmilyen fajta műszempillám...) Én nem szoktam több napig fennhagyni, mert félek, hogy széthagyom, vagy bármi baja lesz, szóval csak alkalomra használom, de most, hogy olvasom a többi véleményt, lehet, hogy kipróbálom ezt a 3-3 tincses dolgot hétköznapra :)
A lényeg: teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

A lényeg: teljesen elégedett vagyok :)

Wandaaa

2013. június 2.

Most használtam először tincses műszempillát, kicsit féltem is tőle, mert már próbáltam essence-t és az nem volt jó...
De ez nekem nagyon tetszik, csak 3 tincset raktam egy szemre, és nagyon természetes lett a hatása, mégis akkorák a szempilláim amekkorát szeretnék. so összességében semmi bajom nem volt vele (:

Update: azóta megtanultam használni és IMÁDOM!, már majdnem minden nap használom és nagyon dicsérik, hogy milyen szépek a szempilláim, de mindig meg is lepődnek, mikor elárulom, hogy műszempilla:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

fancsa

2013. május 6.

A zöld dobozosat vettem meg, tettem fel, és imádom!! Nem szemöldökig ér, természetesebb hatású, ráadásul az érzékeny szemem nem gyulladt be a ragasztótól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

mimike18

2013. március 25.

Én a tincses szempillát próbáltam ki
amiért levonok egy csillagot az az hogy nagyon bele vannak gyógyulva
a dobozba és nehéz kiszedni csipesszel!!
Amúgy működik a dolog, de hát alapvetően azt tudni kell erről
hogy az első felragasztás nem
biztos hogy egyből a helyén is marad ezért fogom
és vissza pöttyintem a helyére!És utána akár egy
egész hétig fenn is van!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Én a tincses szempillát próbáltam ki
amiért levonok egy csillagot az az hogy nagyon bele vannak gyógyulva
a dobozba és nehéz kiszedni csipesszel!!
Amúgy működik a dolog, de hát alapvetően azt tudni kell erről
hogy az első felragasztás nem
biztos hogy egyből a helyén is marad ezért fogom
és vissza pöttyintem a helyére!És utána akár egy
egész hétig fenn is van!! :)