Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2017. március 5.

Kategória:   Egyéb

Az enyhén dőlt műanyag applikátorral egyszerű és rendkívül pontos a felvitel. A tejes-kék textúra átlátszóvá válik száradás után. Használható műszempillához, és az öntapadó tusvonalakhoz.

Bonnieoo7

2021. január 17.

Jelenleg ez van a bírtokomban, régi darab, nem túl gyakran használom, de szeretném gyakoribbá tenni az alkalmakat. Már eléggé beszáradt, de ez nem is csoda, hisz vagy 5 éve megvan. Talán azért működik még, mert saját dobozában sötét helyen tárolom. Működési elve szerint egyszerű felkenni (én a pillára húzom jó alaposan), csak valahogy főleg a szemzugban elengedi a ragasztást. Persze, hogy nem dobom be a táskámba, így egész nap/este próbálom visszailleszteni, de hiába. A Duo-nál azért sokkal jobbnak érzem, de valami teljesen más márka felé kell vennem az irányt. 😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Normanka

2017. november 17.

Remek termék, csak ajánlani tudom. 2-3 napig simán fent marad vele a szempilla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Remek termék, csak ajánlani tudom. 2-3 napig simán fent marad vele a szempilla.

zahraa

2017. július 2.

Keresem!
Az oldal szerint mar nem gyartjak.. :(
En sem talaltam sehol, pedig remenykedtem, hogy elcsipek egy-egy utolso darabot valamelyik drogeriaban... igy ha valakinek lenne elado, irjon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Keresem!
Az oldal szerint mar nem gyartjak.. :(

Wandaaa

2017. május 16.

Nagyon jó ragasztó, nekem nagyon tartós mindig addig marad a szempillám ameddig le nem mosóm. Múltkor teszteltem igazán éjjelre is fent hagytam és másnap is gyönyörűen a helyén maradt. Csak az nem tetszik, hogy akármit csinálok a széle mindig tiszta ragacs lesz, viszont nagyon sokáig elég, még rendszeres használatnál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

namii

2017. február 4.

Ezt az egy ragasztót próbáltam eddig, van is még belőle bőven ugyanis ritkán viselek műszempillát, de még mindig nem száradt be! :D
Egyszerű használni, teszi a dolgát, árban is jó.
Egyetlen hibája hogy nekem úgy 7-8 óra után már kezdtek feljönni a pillák, de ezt gyorsan lehet fixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Egyszerű használni, teszi a dolgát, árban is jó.

hlillus

2015. december 11.

A kedvencem. Elég régóta ezzel teszem fel a soros műszempillát, nagyon jól működik.
Szépen tart egész nap, azonban (és ez számomra nagyon fontos) este könnyű eltávolítani. Nem tépi a szemhéjamat, nem fáj. A műszempilláról is könnyű eltávolítani, így az többször felhasználható.
Nagyon jó áron kínálják, sokáig elég is. Én kb. 1 éve vásároltam és gyakori használat mellett még mindig bőven van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

wifey

2015. október 22.

na ez egy remek cucc. az esküvőmre és a fotózásra is ezzel ragasztottam a soros pillámat, és tartott, mint a beton - két rétegben. sőt. alig tudtam leszedni. nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

boghyca

2015. szeptember 23.

Abszolút kedvenc lett! Szintén a leárazás során csaptam le rá, még 3 pár natural szempillával együtt, aztán azokon próbáltam ki, és nagyon bevált. Én a pillákra kenem, vékonyan és ha nem húzok tusvonalat, és úgy teszem fel natúr, nem is látszik hogy mű. Az én érzékeny szemem nem piszkálja, nagyon sokáig fent marad, és nem keserves az eltávolítása, sőt még egyszer el is aludtam benne, és hibátlanul fent maradt. Akár több napot is fent maradhat, mert nem jön le. Kár, hogy megszűnt, remélhetőleg lesz méltó utódja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Alexaaa

2015. szeptember 9.

Mindenki írja, hogy mekkora "csodaszer" és én emiatt vettem meg. Igaz én még nem vagyok egy műszempilla királynő, na de akkor is! Hát...nekem nem annyira könnyű bánni vele sajnos. 350 Ft volt, nem pénz érte igazából. ( Mikor én vettem, volt min 3db :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Heloise

2015. augusztus 17.

Most olvasom hogy kifutó... Remélem lesz helyette más, mert nekem nagyon bejött. 350 forintért ingyen volt, az utolsó darabra sikerült lecsapnom aminek a doboza is szinte cafatokban volt, de nem érdeket mert nagyon kíváncsi voltam rá. Most ez a kedvenc, klassz az applikátora, és nem is a soros szempillára helyezem, hanem egyből a szempilláim fölé szemhéjra (persze vigyázva nehogy szembe kerüljön). Ultragyorsan szárad, olyan mint a beton, megköt és egész nap ott marad. Pedig biztos voltam benne, hogy ami olcsó az csak rossz lehet.

Update: Sajnos mégsem olyan jó mint gondoltam. Lehet, hogy az a baj hogy nem a műszempillára helyeztem hanem egyből a szemhéjamra (és nyilván ezért került több anyag rá), de a nap végén rendszerint rengeteg ragasztó csücsül a szempilláim tövénél, ami lemoshatatlan az összes létező lemosóval. Max lekapirgálni lehet a a szempillák legbelső zugaiból, ami nem kis türelmet és időt igényel, plusz némi veszteséggel is jár ahogy húzogatja, kapirgálja az ember lánya a pilláit.. Embert próbáló feladat.... Egyelőre félrteszem pihenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 17.