Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Egyéb

Öntapadó, fekete tusvonal, amely bársonyból készül. A szettek két verzióban elérhetőek, és 3 különböző stílusú tusvonalat tartalmaznak, amelyek többször használhatóak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dalma0802

2014. augusztus 18.

Ha alapozós, vagy púderes a szemhéjad egyáltalán nem fog rátapadni. Tapasztalat. Leválik egyből mikor felrakom. És szerintem ez nem azért lett kitalálva,hogy szemtus helyett. Ez csak elősegíti a tusvonal húzását. Meg amúgy is: ti nem éreztétek,hogy mikor felrakjátok,hogy kicsit húzza a szemhéjatokat? Nyilván nem azért lett kitalálva,hogy egész nap rajta legyen. Főleg ha izzadtok is egy meleg nyári napon akkor is leválhat. Szóval ez a matrica csak segítség! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

floraligeti

2014. március 5.

Nekem nagyon bejött, de hamar elhasználtam és most már sehol nem kapható. Ha valaki tudja hol lehet beszerezni a neten, megköszönném, ha megosztaná velem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Hoagirl

2014. január 30.

Én is a mostani leárazások alkalmával vettem meg, mert ki akartam próbálni. A kéket választottam, abban van visszafogottabb és vadulósabb példány is. :) Most is ez van rajtam, az én szemem formáját jól követi, hajlékony, tehát lehet vele követni a szem ívét. Reggel kb. két pillanat alatt pattintottam fel, mert csöppet elaludtam, nem volt időm sminkelni. :D Lehet szerencsém volt mert jól tettem fel, de engem nem zavar hogy fent van, szinte észre sem veszem, viszont ma már három ember megdicsérte hogy milyen szépen ki van húzva a szemem, amikor mondtam hogy ez igazából matrica, el sem akarták hinni... Az egyetlen ami nem tetszik ez a bársonyos felület, hát melyik szemhéjtus bársonyos kérem szépen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

berenicée

2014. január 27.

350-ért vettem leárazva, gondoltam kipróbálom, ha már így van minden nap kifestve a szemem.. Utólag 1 forintot nem adnék érte. Egyszerűen lehetetlen a formája (rózsaszín, szolidabb verzió), nem tudom elképzelni, hogy valakinek ilyen alakú szeme van. A bársony viszont nem volt rossz ötlet az essence-től, olyasmi messziről, mintha szemceruzával lenne kihúzva. A tartósságáról nem tudok szót ejteni, fél percet nem volt rajtam, és ment a szekrény mélyére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

tuzgyujto

2013. március 22.

Kaptam egyet, de hogy minek... A háromból egy volt jó a szememre, öt perc alatt felkunkorodott, baromi kényelmetlen. Kell még valami, vagy mehet az egy csillag?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.