Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Ecsetek

A francia manikűr ecset segítségével tökéletes francia köröm stílust varázsolhatsz körmeidre. Az ecset innovatív formája tökéletesen igazodik a köröm formájához, ezért különösen pontos és könnyű a használata. Szintén ideális a hold manikűr vagy a népszerű színes  stílus elkészítéséhez. Tipp: ahhoz, hogy megfelelő mennyiségű festéket vegyen fel, ne mártsd teljesen bele a festékbe, elég ha csak a hegyét mártod bele.

Masnilány

2014. november 1.

Még a nyáron vettem meg akciósan, nagyon jó ötletnek tartom, de
1. a hüvelykujjam körmét nemtudom kifesteni vele, mert túl keskeny hozzá az ecset
2. sok körömlakk üvegcséjének kisebb a szája, nem fér bele, így pl én úgy tudom vele kifesteni, ha egy kicsit kiborítok az üvegcséből, az meg pazarlás.
Összességében nálam nem ment át a vizsgán, felesleges eszköznek tartom, nem praktikus, inkább a szenvedek a sablonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Még a nyáron vettem meg akciósan, nagyon jó ötletnek tartom, de

Kodi

2014. július 30.

Kicsi, babás körmeim vannak, ha kétszerésére növesztem, akkor is picik. Megvettem ezt az ecsetet, nekem egész tűrhető volt, de arra jutottam, hogy magamtól szebb "mosolyt" húzok. Szerintem meg kell tanulni a használatát, kérdés, hogy van-e türelmünk hozzá?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

bandita

2013. november 6.

Jó két hete van meg, amióta kibontottam, már tudom, hogy nem kellett volna megvennem :(
Az ecset túl keskeny ahhoz, hogy egy mozdulattal készítsem el vele a körömvéget, a félhold festéshez sem érzem jónak. Szerintem megborotválom majd a végét, hogy egyenes legyen, mert a formáját leszámítva a szőr minőségét jónak gondolom. Ferde ecsetet fogok készíteni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 6.