Essence

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Francia manikűr sablon

gomoripetra

2022. május 31.

Ó, rá még emlékszem! Sajnos arra is, hogy nagyon nem vált be és katasztrófa volt a végeredmény, így utána feladtam és nem is kísérleteztem vele tovább.
Nekem is megpiszkálta az alaplakkot, majd mikor leszedtem, az minden volt, csak szépen ívelt, fehér mosolyvonal nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

javi

2018. január 14.

Bárcsak működne, de nem. Leszedi az alatta lévő lakkot, akárhogy próbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Bárcsak működne, de nem. Leszedi az alatta lévő lakkot, akárhogy próbálom.

giudittak

2017. augusztus 13.

Nem vált be. Nagyon erős a ragasztója, vagy felszedi az alsó réteg lakkot, vagy rajta marad a ragasztó. Lehúzás után kellemetlen meglepetés, ha kiderül, hogy kicsit alá folyt a festék és ettől egyenetlen lesz a vonal, illetve nekem eleve nem is tetszik az az éles, 'hegyes' vonal, amit maga után hagy, kicsit feldomborodik. Szabad kézzel jobban sikerült, szebb lett, speciális vékony ecsetes lakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Mariliisa

2017. február 5.

Érdekes, hogy amikor először megvettem, túlságosan ragadt, felszedte az alatta lévő lakkot, és az is előfordult, hogy befolyt alá a festék. Aztán pár héttel (hónappal?) később kaptam ajándékba egy csomaggal ugyanebből a termékből, az viszont teljesen jól működött. Talán változtattak rajta időközben, talán amiatt van, hogy most másik lakkal próbáltam ki, vagy én lettem időközben ügyesebb, nem tudom. Az utóbbi, újabb szerzeményt szépen fel tudom illeszteni a körömre, nem tapad túlzottan, de nem is folyik alá a lakk. Ahogy az előttem szóló írta, lehetne kicsit ívesebb, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

katpro

2016. december 3.

Kicsit nehéz felhelyezni a körömre. Nem olyan íves , mint amilyennek szeretném. Lehetne egy kicsit "mosolygósabb" .
Ettől függetlenül szép manikűrt lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Ettől függetlenül szép manikűrt lehet vele készíteni.

Polli

2016. november 11.

Most vettem először ilyen sablont, pozitív csalódás volt. Szépen fel lehet illeszteni a körmökre, nekem nem folyt be alá a festék.Száradás után a bal kezemen használt sablonokat vittem át a jobbra, és még ott is jól működtek. Egy dolog nem szimpatikus, mégpedig az, hogy a ragasztó csúnyán ott marad a körmökön, emiatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

erikaa

2016. november 4.

Nemrég kezdtem el használni, és valóban nehézkes a használata. Nekem az okozott problémát, hogy nehéz volt rá illesztenem a körmömre, ha igazítani akartam és felhúztam a ragasztó anyag ott maradt a körmömön. És sajnos tényleg hiába várom meg a lakk száradását a matrica lehúzása után a vonal egyáltalán nem lesz szép, néhol a lakk befolyik alá és van ahol a ragasztó anyagból marad nagyobb adag.
Hiába olcsó nem igazán jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Hiába olcsó nem igazán jó termék.

Krisztiina

2016. február 12.

Ma beruháztam egy sablonra. Volt már réges-régen próbálkozásom sablonnal, de akkor nem váltak be. Miután szerettem volna magamnak francia manikűrt festeni és szabad kézzel nincs nagy tehetségem hozzá, így gondoltam adok neki egy esélyt újra. Ma körbe néztem itt is az oldalon, hogy milyen véleményeket írtok a sablonról. Az átlagos két csillag nem volt túl meggyőző, viszont úgy gondoltam nem dobok ki érte egy vagyont, hogy kipróbáljam lesz, ami lesz alapon.

Nos, a bal mancsom még szárad, a jobb viszont készen van. Jelentem maximálisan megvagyok vele elégedve. Talán lehetne kicsit mosolygósabb a körömvég, de ettől függetlenül csodálatos a végeredmény :-)! Nekem nem hagyott ragacsot és nem folyt be a lakk a sablon alá sem. Magamba arra jutottam, hogy ez lehet, hogy az alap miatt van, amin használtam a lakkot; illetve lehet a fehér lakk végett is.

Nekem színtelen zselés műkörmöm van, amit úgy pingálok, ahogy jól esik :) :-), erre nem tettem semmilyen lakkot, sőt. Használat előtt lemostam a körmeimet körömlakklemosóval, hogy zsírtalanítsam a köröm felületét - tegnap okosodtam youtube-on ;-). Utána jött a sablon és végül az AVON Gel Finish fehér körömlakkja. Egyszerűen imádom ezt a lakkot, mint ahogy a gél lakkjait az Avonnak úgy általában.

A sablon eltávolításával nem volt gondom, a lakk a helyén maradt és ragasztó sem maradt a körmömön. Amit sablont használtam a jobb kezemen, úgy döntöttem felteszem a bal kezemre is. Itt is ragadt, ahogy kellett és itt sem mászott a fehér festék a sablon alá.

Jelentem, én maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel :-)! És biztos, hogy veszek még ilyen sablont.

Ui.: bár szinte csak most készültem el és csak a rózsaszín fedőlakk hiányzik. De már alig várom, hogy színessel pingálhassam a francia manikűrt ;-) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Black Fairy

2015. október 3.

Szerintem a világ leghaszontalanabb terméke, viszont anyának bevált, és teljesen jól használható...mivel én nem értem, hogy lehet ilyenre költeni - van cellux - anyának viszont tökéletesen bevált, kap három csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Lina14

2015. június 20.

Én is megvettem, de szinte használhatatlan. felszakít mindent, ami alatta van, szabad körmön is (bár lehet, hogy azért, mert az én körmöm meggyengült az utóbbi időben egy rosszul megválasztott körömlakk lemosótól). először kipróbáltam úgy, hogy néhányszor ráraktam a pulcsimra, és csak azután a körmömre, de akkor befolyt alá. inkább másra használom föl, esetleg ez lesz a vége körmömnek, még nem tudom.
találtam egy jobb módszert, ami nekem bevált: egyszerűen a körmöm végét befestem fehérel, a lényeg csak annyi, hogy túlérjen a mosolyvonalon. aztán fogok egy tiszta ecsettel(ferde hegyűt, de más is beválhat) belemártom lakklemosóba, kicsit rányomkodom egy papírzsepire, hogy ne legyen olyan sok rajta, majd elsimogatom vele a felesleget. remélem, valamennyire érthető volt, de ide rakok egy linket, ha valakit érdekel a technika :)
Update: a másikat is megvettem, amiben többféle sablon is van. Kicsit erős a ragasztó rajtuk, ezért én néhányszor felragasztom a kézfejemre, és csak azután viszem fel. A másik, higy nem akar hozzásimulni a körömágyhoz, néha aláfolyik a festék, de még így is mérföldekre van az előzőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.