Essence

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   30 db

alexa12

ziccaa

2013. április 9.

Hát... van ennél jobb is ://

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

Hát... van ennél jobb is ://

watershine

2013. március 14.

Személy szerint nekem akármilyen sablonom is volt, nem működött ez a dolog. Fehér véget festeni tényleg nehéz, mármint sima körömlakkal átlagos ecsetfejjel, de egy körömlakklemosóba mártott fültisztítópálcikával szépen lehet korrigálni. :) A díszítő lakkok pedig vékony ecsettel, szerintem azok a legjobbak és még sablon sem kell :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Nicu

2013. március 6.

Használhatatlan. Felszedi a lakott. Akármilyen sablonom volt, mindegyikkel így jártam. Műkörmös szerint is feleslegesek, meg kell tanulni nélküle készíteni francia manikűrt. Nem nehéz, de kis gyakorlás nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

fagas

2013. március 4.

Sajnos osztom a többség véleményét, én sem jutottam sokra ezzel a sablonnal.:-( Felszedte az alá festett körömlakkot, így kuka lett a sorsa. Vicc, hogy ugyanezen márka körömhegyfestőjével szuperül boldogulok, tehát igazi pénzkidobás volt ez a cucc.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 4.

vira.15

2013. március 4.

Számomra is használhatatlan volt. Szép, halvány barack színnel kikentem a körmöm, majd ezt raktam rá, kifestettem a végét fehérrel, lehúztam és a barackszín is ment vele, de az összes lakknál ez történt -.- Csak azért kap 2 csillagot, mert nekem nem folyt alá, nagyon szép egyenes vonala volt, de így mit ér?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

sztike

2013. március 4.

Tegnap csináltam francia manikűrt, és ezt használtam hozzá. Nekem semmilyen problémát nem okozott. Egy csepp sem folyt alá és leszedni is könnyű volt. Kellőképpen tapad, na meg az ára miatt is nyerő nálam. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

feri.berni

2013. február 23.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nekem is befolyt alá a lakk, és alig tudtam leszeni a körmömről! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 23.

Blame

2013. február 23.

Nekem totál használhatatlan. Még szabad kézzel is szebb fehér körömvéget csinálok mint ezzel a sablonnal. Pedig hát szabad kézzel sem a legtökéletesebb. Egyszer próbáltam csak azóta itt porosodik. Totál befolyt alá a festék... és eddig az összes ismerősöm akivel ilyesmiről beszélgettünk így nyilatkozott a sablonokról. Szóval mertem remélni hogy nem velem van a gond. :'D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

kissbarbara1990

2013. február 19.

Kedvelt szokása az alatta lévő tökéletesen megszáradt lakkréteget felszedni. Ha nincs alatta semmilyen lakk,akkor jól teljesít,bár nembiztos hogy jobb a celluxnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.