Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2017. január 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt finishű, francia manikűr körömlakk.

profectuscat

2012. március 22.

Nekem nagyon tetszik a tapintása a körmökön. Puha...:)
Fura, hogy francia köröm alap létére matt, de én szeretem. Akciósan sikerült 300-ért beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Nekem nagyon tetszik a tapintása a körmökön. Puha...:)

egifeny

2012. február 15.

tetszik, h matt, kulonleges:) 1-2 nap utan kicsit nekem elkezd kifenyesedni, de meg akkor is jol nez ki, szeretem :) foleg, h most kiarusitason elegge olcson lehetett hozzajutni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

angeltear

2012. február 15.

Szeretem a matt körmöket, a sok színes, vad körömlakk után vágytam valami világos színre. Nekem nagyon bejön, üdítő barackos a színe. Az egyetlen hibája, hogy az ecset nagyon kicsi és vékony :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

xameee

2011. november 23.

Szép, egyenletes fedése van. Érdekes, hogy matt, de ha valakinek nem tetszik, bármilyen fedőlakkal lehet rajta változtatni. Szép, nude színe van, nagyon szeretem. Viszonylag gyorsan is szárad, fedőlakkal 3-4 napig bírja. Az ecsete nekem kicsit keskeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.