Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Blame, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Öntapadós körömtetoválás. Dobd fel francia manikűröd!

aranypáva

2015. december 12.

Nagyon szépek, de drága lenne teljes áron. Leárazva vettem párat, sokáig kitartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Oraculum

2014. február 10.

Az összes megvan és imádom őket, jól ragadnak, akciósan vettem belőlük, egyébként sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Gittab88

2013. október 20.

Nekem fehérben van meg, nagyon szépek a minták, könnyen ragad, de nekem sajnos hamar le is jött, bár már nem emlékszem, hogy fedőlakkot tettem-e rá. Egyelőre 4 csillagot kap, de jövő héten újra használni fogom, akkor majd visszajövök :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

KataaBabaa

2013. április 2.

Imádom ezeket a matricákat, lusta vagyok festegetni meg nyomdázni, így sokkal egyszerűbb. Nagyon tartósak és cukik. Fel tudják dobni az egyszerűbb körmöket is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Tánya88

2012. október 14.

Nekem a good girl variáció tetszett meg, nagyon szép, diszkrét, a műkörmösömmel tetettem fel, de körömlakk alá is használtam és tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Adriana

2012. július 17.

Nekem a fekete változata van meg, nagyon szeretem. Feldobja a körmeimet, egy fedőlakkal tényleg nagyon tartós és szépek a minták is. Eddig egyszer sem fordult elő, hogy ne tudtam volna felszedni a fóliáról és könnyű odarakni, ahova szeretném (elvégre csak egy matrica:D). Ha netalántán kicsit arrébb sikerül, még pár pillanatig fel lehet szedni és megigazítani. 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

melcsii

2012. július 3.

Tetszenek a matricák, nagyon szeretem használni. A francia manikűrt szoktam feldobni vele a kezeimen. Nagyon szépen mutatnak rajta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

edina.samu

2012. július 2.

Könnyen kezelhető, szép matricák. Én is száradt színes lakkra szoktam tenni és átlátszó fedőlakkal rögzíteni. Javaslom, hogy szemöldökcsipesszel vegyétek le a fóliáról és ragasszátok a körömre, mert így nem fogdossátok össze és könnyebben lehet vele bánni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Testbe

2012. június 16.

Nagyon szeretek a körmeimmel foglalkozni, mindig is magam festettem magamnak a különböző mintákat, így sokáig nem akartam matricát használni. Úgy gondoltam, "csalás" lenne előre elkészített mintákat használni, de hihetetlen kellemes meglepetés ért, mikor kipróbáltam ezeket a matricákat! A használatuk elképesztően egyszerű, és imádnivalóak a minták. :3 Eddig én is csak lábkörmön használtam, a nagyobb méretű mintákat, ott nagyon nagyon jól mutattak. Kezdő és haladó körmösöknek is ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

brizsitke

2012. június 10.

Ha sikerul felrakni tenyleg nagyon sokat dob a kormokon, es levakarni alig lehet, pedig csak fedolakkal rogzitettem (szaradt lakkra került rá). Ellenben! a csomag egy reszet nem tudtam elhasznalni, mert nem lehetett leszedni a nejlonjarol, vagy a papirra ragadt es arrol hol sikerult felhasznalni, hol nem. 3 csillag, bar lehet ujrevennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.