Essence

Ár:   2959 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, Módosítva: 2020. április 15.

Kiszerelés:   7,8 g

2019-es téli limitált kiadás

01 Express Delivery From The North Pole paletta 12 darab hosszantartó matt, csillámos és fémes hatású szemhéjpúdereket tartalmaz.

Queen16

2020. június 3.

Egyik legjobb palettája az essencnek, karikor bukantam rá a rossmanba, egyből megtetszett, csomagolása tetszetős únnepies, a színek nagyon szépek, alkalmi, és egyben hétköznapi sminket is lehet késziteni, jol kombinálhatók a szinek, a csillámos szinek nagyon szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

csomoviki

2020. május 12.

Már mikor kijött szemeztem vele, de mindíg ez a vesztem, hogy csak szemezek és mire eljutok, hogy vegyek is már ki van fosztva :( Karácsony elötti héten jutottam el egy drogériába, a vesztesek nyugalmával lépkedtem a pult felé mondván úgysincs belőle, de ha mégis most veszek. Az utolsó érintetlen paletta rám várt haza is vittem féláron. A matt és csillogós színei gyönyörűek, a csillámosokat nemigazán használtam nincs hova felkennem. Két esküvőn is használtam amin sírtam, töröltem a szemem a könnyem...kicsit csúszkált a szemhéjon de azt a zsírosabb és rejtett szemhéjamnak tudom be amin a jobb minőségűek is ezt csinálják. A legvilágosabb színek kicsit porzanak de túl lehet élni. Nem életem palettája de akkor is szeretem, nincs vele nagyobb baj. Teljes áron nem vettem volna meg az tény. Az ára miatt és a szokásos essence porzás miatt vonok le 1 csillagot, amúgy rendben van a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

feketeagnes

2020. május 10.

teljesen jó, hibátlan, gyönyörű meleg árnyalatú színei vannak. kellemesen pigmentált, építhető. a csillámokkal tényleg nehezebb dolgozni, de egyáltalán nem vészes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

kata07

2020. április 27.

Sajnos nagyot csalódtam ebben a palettában. Nehezen lehet a színeket eldolgozni, porol is.Nem valami tartós sem. Tovább is adtam, hátha valaki jobban fogja szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

TamaraS

2020. április 26.

Ránézésre nagyon szép és hangulatos paletta. De többszöri használat után már elfogyott a lelkesedés, mivel porzik, sokat kell építgetni, a fényes színek sem az igaziak. A csillámok meg potyognak, mindegy milyen alapot használok hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Marietta1977

2020. február 5.

Nagyon örültem, hogy sikerült lecsapnom itt a krémmánián rá, már régen vadásztam, az üzletekben persze már nem volt mikor kitaláltam, hogy kell :D
Szépen lehet a színekkel dolgozni, a színek csodásak, mondjuk a glitteres színeket nem tudom mennyire fogom kihasználni, de a többi csodaszép és jól használató.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Lina14

2020. január 18.

Nekem a mattok nagyon tetszenek, a metálok is szépek, de nehezen tapadnak. A glitterek pedig semennyire. Összességében nem rossz, de az egy évvel előtti sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

yukari99

2020. január 3.

Szép a csomagolása, viszont a minősége elég szo-szo. Összeségében lehet vele szép sminkeket csinálni csak meg kell vele küzdeni. Némelyik panben nagyon száraz a festék. A glittert is nehéz oda tapasztani. Nem venném meg, ha újra oda kerülnék ezen az áron lehet jobb palettákat is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

sbory

Korcsoport: < 18
2019. december 29.

Imádom! Pigmentált, és krémes színeket tartalmaz, az árnyalatok gyönyörűek, abszolút megéri a pénzét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 29.

Anheszenamon

2019. december 28.

Ránézésre annyira szép ez a paletta! A csomagolása, a színei, egyszerűen tökéletes. Aztán jött a csalódás. Rajtam valahogy túl meleg, arany, sárgás volt az egész, ráadásul némelyik szín durván potyogott is, hiába használok szemhéjbázist. Kétszer sminkeltem vele, de mindkét alkalommal megjegyezték a kollégáim, hogy fáradtak és betegek a szemeim. Hamar el is dőlt, hogy mennie kell tőlem. Ráadásul minőségben a nyomába sem ér a tavalyi Ho Ho Ho palettának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.