Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kittyki

2019. június 17.

Leárazva vettem. Igazán érdekes kis cucc ez. Nem könnyű használni, de érdekes és kellemes tapintású lesz után a körmöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Ennie86

2016. április 20.

Érdekes kis cucc ez a vattacukor púder. Barátnőm lepett meg vele néhány hete, és nem tudtam ellenállni. Rögtön ki kellett próbálni! :)
Rózsaszín lakkra szórtam rá rögtön felkenés után. Jól beletapogattam mert ugye fedőlakkot nem ajánlott hozzá használni. Tényleg vatta szerű és csillogós a végeredmény. Sajnos ahogy vártam nem maradt valami tartós, de mindenképp mutatós és vicces. :) Alkalmakra szerintem kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.